Skocz do zawartości

Jak zarobić kasę.....

45 odpowiedzi w tym temacie

#41 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 31 styczeń 2015 - 23:44

Przenica?
Poprawnie pisze się pszenica.

#42 marcoos

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 01 luty 2015 - 00:02

Wyświetl postUżytkownik Yacek dnia 31 styczeń 2015 - 23:44 napisał

Przenica?
Poprawnie pisze się pszenica.

Ale może "przenica" to właśnie taki rar ;) (NMSP!)

#43 nezumi

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaS-c

Napisano 01 luty 2015 - 02:30

az mi glupio.... poprawione. Powiedzmy ze pisalem to prawie spiac na klawiaturze :)

#44 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 01 luty 2015 - 09:26

Wyświetl postUżytkownik marcoos dnia 01 luty 2015 - 00:02 napisał

Ale może "przenica" to właśnie taki rar ;) (NMSP!)

Dzięki za info. Sądziłem, że nie ma polskiej wersji gry, a tymczasem jest tłumaczenie, do tego z takimi niuansami.

#45 Krutek

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • LokalizacjaTrójmiasto

Napisano 02 luty 2015 - 10:58

Wyświetl postUżytkownik nezumi dnia 31 styczeń 2015 - 10:58 napisał

Takie rary w przeciwienstwie do innych towarow zyskuja na swojej cenie im dalej polecisz zeby je sprzedac, najwiekszy zysk osiagniesz jak odlecisz od systemu w ktorym kupiles na odleglosc najlepiej 160Ly wtedy np taka pszenica ktora kupiles za 200cr za tone sprzedajesz za 16k cr za tone, oczywiscie mozesz je sprzedac blizej ale dostaniesz mniej kasy niz jak odlecisz na odleglosc 160Ly :).

Doprecyzowanie:
Najlepszy zysk w przedziale 140-160 Ly od miejsca zakupu.
Trochę mniejszy, ale nadal bardzo duży 120-140 Ly, 160-180 Ly.

Pozostałe informacje dokładnie tak, jak napisał Nezumi.

Najlepsze ze znanych mi stron z Informacjami dotyczących rarów [KLIK] (zakładka Rares) - moim zdaniem niezbędne jeśli ktoś chce nimi handlować.

Natomiast, w pewnym momencie mamy już ulepszony statek z ładownością ponad 96 ton, odłożone trochę kredytów min. to 1 milion + wartość ubezpieczenia statku, wtedy warto rozejrzeć się za stałą trasą handlową. Jest to bardziej efektywny sposób pozyskiwania kredytów niż przez rary - nakład czasu w stosunku do uzyskanego zysku. Do znalezienia optymalnej trasy, polecam stronę [KLIK].

Kilka dni temu, znalazłem sobie trasę pomiędzy dwoma systemami w odległości 14 Ly. W jedną stronę zabieram złoto (zysk na tonie 1550), w powrotnej biorę "progenitor cells" 864 kredyty zysku na tonie. Kółko zabiera mi ok. 10 min, latam bez osłon ASP (128 ton ładowności). Czyli zarobek w ciągu 10 min. ok. 300k kredytów.

Minusem jest nuda, plusem stabilizacja i pewność zysku. W przypadku rarów to loteria, raz na stacji będzie ich 5 raz 15.

Dodatkową zaletą, jest fakt, że mając już odłożone parę milionów na koncie, w ciągu chwili zamieniam cargo na osłony + shield banki i mogę iść się zrelaksować strzelając do statków wanted.

#46 nezumi

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaS-c

Napisano 02 luty 2015 - 15:58

od paru dni w systemie Tenche jest "Seeking Luxuries" bardzo blisko stacji ktora strzedaje tanio produkt Performance Enhancers. Ja w ciagu maksymalnie 4minut zarabiam ponad 600k cr latajac anakonda z 452t ladowni. Stacje sa dwie nie pamietam nazwy ale jedna jest na L a druga na B i znajduja sie okolo 43000 Ls od punktu skoku do systemu

Dla osob ktore sie tam wybieraja, polecam grac w solo albo z otwartym windows task menagerem z ustawiona elitka w celu szybkiego zabicia gry ( tak wiem oszustwo i jest mi przykro ze tak latam ale z cheaterami nie wygrasz w legalny sposob ), dlatego ze dosyc czesto mozna spotkac tam graczy ktorzy wykorzystuja blad gry zwiazany w wystrzeliwaniem rakiet niekierowanych, powoduje to ze zwykly eagl w ciagu 5 sekund jest w stanie zezlomowac statek wart 200mln cr.

Koles w eaglu albo w viperze siedzi na stacji oddkowany lub kolo stacji i czeka az wlecisz do niej i wali Ci salwe rakiet, z tego co widzialem z obrona antyrakietowa czy bez niej stacja zaczyna nas atakowac mimo ze nic nie zrobilismy. My zostajemy zniszczeni a gracz ktory nas zaatakowal nie wiem, ale wydaje mi sie ze nie ponosi zadnej odpowiedzialnosci za cos takiego, raz bylem swiadkiem jak jeden koles w ten sposob w 10 sekund zezlomowal pythona i L9
.
Ps Krutek wyslalem Ci PM... odpisz :)

Ps2 Jesli ktos chce zarabiac kase na piratach w REsach niech sie spieszy... z patchem 1.1 podobno ma sie to skonczyc. FD chce zatrzymac niekonczonczace sie inwazje piratow w tych punktach wiec latanie tam bedzie sporo mniej oplacalne o ile w ogole https://forums.front...ad.php?t=109171

Ps3 Z nowym luncherem przyszla kolejna zmiana, jesli wczesniej narzekaliscie ze ciezko sie zarabia na handlu to teraz bedzie jeszcze ciezej gdyz podobno handel teraz powinien dzialac jak nalezy ( tzn nie ma juz szybkiego respawnu towaru na stacji i ubywajacego zapotrzebowania na towar ma stacji w ktorej sprzedajemy )https://forums.front...ad.php?t=109138

Użytkownik nezumi edytował ten post 04 luty 2015 - 03:14

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych