Skocz do zawartości

Perma-strata statku w PvP?


Riess
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Ale wracasz do ostatniej stacji jakiej byłeś.

Pierwszy statek masz na wypożyczeniu. Co następne kupisz, odzyskujesz za 10% ceny, więc warto mieć trochę kasy w banku 😀

Gram z joyem, klawiaturą i myszką. Czasami z prędkości "cruse" próbują mnie wybić "interdykcją", ale ostatnio im sie nie udaje 😀 Opanowałem sztukę ucieczki, fajna sprawa. Trzeba w celowniku trzymać punkt ucieczki i czekać, aż niebieski pasek się naładuje i wskakujemy z powrotem w cruza. Przez ten wyścig po 10.000 funciaków niektórzy walą do wszystkiego co lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2015 o 11:45, LeWaR napisał:

Tak. Ale wracasz do ostatniej stacji jakiej byłeś.

Pierwszy statek masz na wypożyczeniu. Co następne kupisz, odzyskujesz za 10% ceny,

😉 10%? masakra jakaś, w takim razie ciesze się z preordera bo ja mam 5% wartości, a teraz latam aspem którego polisa wynosi 1.5mln cr ( polisa gołego aspa prosto do dilera to jakies 380k cr)... i wczoraj rozbiłem się na stacji 😛.

Ciekawe jest to ze albo będzie możliwe, albo jest możliwe dla wybrańców ubezpieczenie towaru

W dniu 4.01.2015 o 11:45, LeWaR napisał:

Przez ten wyścig po 10.000 funciaków niektórzy walą do wszystkiego co lata.

hehe jak ktoś ma aspiracje to niech się spieszy, jakiś koleś własnie walnął elite w walce 😀 podobno nie jest to fejk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...