Skocz do zawartości

Grupa znajomych


LeWaR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.01.2015 o 15:52, LeWaR napisał:

Zaraz założę grupę XUDB 😀

[EDIT]

Niestety można założyć grupę pod nazwą własnego nicka z gry. Tak więc założyłem grupę LEWAR.

Jeśli ktoś chętny do polatania to podawajcie swoje nicki.

to jest cos na zasadzie, gildii, ??? czy tylko grupa smialków obijajacych sie o asteroidy pod kryptonimem ''lewar''?? 😉

sa jakieś funkcje?? ...dodatkowe profity??...zadania??.... czy tylko jeden za wszystkich wszyscy za jednego ??? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem napisać do Ciebie kilka razy, ale genialny system komunikacji działa wybiorczo tzn.. często nie działa 😛, mam nadzieje ze to jakoś poprawia bo jest to frustrujące. Potrzebujesz jakiejś kasy ? Jakby co mogę wspomóc dając 400-500k cr w towarze ( powinno starczyć na cobre + ubezpieczenie + jakaś lepsza bron bo cobra kosztuje jakieś 400k).

Jeśli natomiast wolisz zdobywać kasę sam to pamiętam ze dosyć szybko zarobiłem kasę na misjach typu zwożenie black boxow, albo military technology itp, ikonka z takimi walcami jakby. lecisz do systemu ( a często nawet nie musisz, bo możesz to zrobić tez w systemie którym aktualnie jesteś ) i polujesz na USSy ( undefine singal source ) czasami za pierwszym razem a czasami za 20 razem, zbierasz 1-4 kontenery które latają w przestrzeni i wracasz na stacje i masz np 10-15k kasy z misji. Misje takie najlepiej brać na małych stacjach bo towar jest nielegalny a tam jeszcze nigdy mi sie nie zdarzyło żebym został zeskanowany. Na duzych stacjach zazwyczaj jest ochrona która często skanuje statki i tam trzeba uważać.

Z takich sugestii dobrze jest nauczyć się zawczasu kiedy nie masz nic lepszego od saidwindera jak lądować po cichu ( silent running ) na duże stacje, później jest to mega przydatne 😀 tylko trzeba zainwestować w heat sinki one kosztują chyba około 2-3k cr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2015 o 17:03, nezumi napisał:

dziwne bo jak wpisuje kłos to wywala mi k3los a to znaczy ze nie lapie polskich liter, ale moze dlatego ze mam zangielszczonego windowsa, zeby mi dzislalo rozpoznawanie mowy. Wiec jak cos to szukaj nezumi to bede ja

Hmm zapytam na polskim forum elite. Bo rozumiem, że próbujesz mnie wyszukać?

Co do windowsa to też nie mam nic z angielszczonego.. tzm mam po prostu oryginalnego Windows 8.1 😀 Jak w lipcu kupiłem betę to też na forum ktoś mówił że nie mogę być kłos jak się dopisałem do listy pilotów ale zaraz ktoś poprawił że moge i jak kupowałem i rejestrowałem to literkę "ł" dałem bez problemu.

https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=26384 tutaj temat na forum o mojej nazwie. Tak dawno było że nie pamiętam co dalej robiłem ale w grze widzę siębie z literką "ł"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie, czy ktos z Was gra w trybie solo? Glownie pytanie kieruje do Krutka za ktorym latam juz drugi dzien zeby sie przywitac i ni cholery nie jestem w stanie na niego trafic..

Lewar wiem ze gra w trybie open..

Ja caly czas gram w trypie open i w solo nie mam zamiaru odpalac chyba ze przez nieuwage 😀

facemob jak tam status zmiany nicku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie wczoraj udalo mi sie napisac bo widzialem ze wiadomosci dochodza, ale po chwili zobaczylem ze sie wylogowales heh.

Kurcze mam nadzieje ze w nadchoodzacym patchu 1.1 cos zrobia z tym bo to jest jakas masakra, czat dziala kiedy chce i jak chce ;-/.

Ok Lewar zapamietam next time jak zobacze ze jestes w grze to wale na GG do Ciebie 😀, moze uda sie wspolnie jakies misje killerskie porobic jak bedziesz chcial sobie zrobic przerwe od robienia transportu rarow pprzy okazji pobawie sie anakonda w wersji bojowej bo handel troche mi sie przejadl 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
W dniu 5.01.2015 o 23:28, LeWaR napisał:

Latam koło POTRITI / KREMAINN. To jakieś 100Ly od Ciebie. Z podstawowym napędem nie mogę się stamtąd wyrwać. Przy 4 T ładowni za wiele nie zarobie. Mam 14k i zakupiony lepszy power plant i power distributor.

Tez tam latam 😀 grasz jeszcze ?? Ja mam nick Deestruktor, zamierzam sie przyłaczyc do jakieś wiekszej grupy najlepiej polskiej. pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W tamtym tygodniu kupiłem Elite gdy była jeszcze promocja, teraz przy weekendzie trochę pograłem i stwierdzam, że mimo początkowej niechęci to gra jest niezła i gdy już opanowałem sterowanie na klawiaturze (na razie nie mam w planach drążków czy padów) to walka z NPC-ami daje frajdy mimo, że to wyzwanie.

Jak dobrze widzę LeWaR rok temu zaczął niedaleko mnie bo latam wokół Eravate, czyli w sumie po sąsiedzku do Potriti(mam tam tylko 25 tyś nagrody za moją głowę, więc jestem tam tylko przelotem 😉 ).

Co macie na FB, bo musiałbym zakładać tam konto.

Mam tak z 600k oszczędności i zanim zacznę szaleć z zakupami chciałbym posłuchać porad tych co latają dłużej.

EDIT: Nick taki jak tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...