Skocz do zawartości

Grupa znajomych


LeWaR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Latam od maja w systemie Guayambaan.

Na FB mamy grupę "Agents of Future" i wspieramy frakcję Future of Guayambaan, która dzięki naszej pracy rozpanoszyła się na 5 systemów. Generalnie tworzymy nową frakcję. W grze jest 10 Power frakcji, a deweloperzy dodadzą jeszcze 20 do 50 pomniejszych frakcji tworzonych przez graczy. Jak Ci to odpowiada to zakładaj konto na fb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2015 o 17:13, LeWaR napisał:

Latam od maja w systemie Guayambaan.

Na FB mamy grupę "Agents of Future" i wspieramy frakcję Future of Guayambaan, która dzięki naszej pracy rozpanoszyła się na 5 systemów. Generalnie tworzymy nową frakcję. W grze jest 10 Power frakcji, a deweloperzy dodadzą jeszcze 20 do 50 pomniejszych frakcji tworzonych przez graczy. Jak Ci to odpowiada to zakładaj konto na fb.

Ja znalazłem fajny team złożony z polskich graczy http://thewingedhussars.com mamay swój system HR 8444 a w nim stacje Maskelyne Vision, zapraszam naprawde fajna atmosfera.

Dodam tylko jeszcze ze jest nas na chwile obecną coś okolo 90 cmdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 10.12.2015 o 21:40, deedol napisał:

Ja znalazłem fajny team złożony z polskich graczy http://thewingedhussars.com mamay swój system HR 8444 a w nim stacje Maskelyne Vision, zapraszam naprawde fajna atmosfera.

Dodam tylko jeszcze ze jest nas na chwile obecną coś okolo 90 cmdr

W Skrzydlatych Huzarach jest już ponad 150 polskich pilotów - jestem tam od samego początku. Tak naprawdę, przynależność do tej grupy całkowicie zmieniła oblicze Elite.

1. Własne forum

2. Własny TS

3. Wspólne Galnet Radio

Najważniejsze - fajni ludzie i naprawdę świetna atmosfera.

Co do Gumbajany - część pilotów przeniosła się do nas, ze względu na "rewelacyjnego" lidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Gra ktoś jeszcze w Elite ? Jakiś czas temu kupiłem podstawkę i trochę polatałem, ale miałem przez dłuższy czas przerwę i wypadłem z obiegu 😉

Widziałem ostatnio promocję na Horizons i myślę, czy nie łyknąć, ale ciekaw jestem Waszych opinii. Na steamie nowsze oceny to raczej pół na pół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu włączę grę polatam chwilę, zestrzelę kilku piratów, zrobię jakąś misję(przy czym system pobierania misji zawsze mnie irytuje) i stwierdzam, że cóż za jakiś czas znów wejdę. Też mam podstawkę, na Horizonsa się nie zdecydowałem nawet gdy grałem aktywniej i w latałem z innymi ludźmi, teraz tym bardziej nie mam zamiaru kupować.

O wiele lepiej gra się dla samego latania, podziwiania widoków i chwili walki niż grindowania, które jest tu strasznie nudne i żmudne (oraz wszechobecne). Nieco lepiej było gdy latałem z innymi, wtedy przynajmniej ten czas lepiej i szybciej płynął, ale latanie w więcej niż jedno skrzydło bywa trudne.

Raz grałem gdy chciano w dwa skrzydła walczyć w jednej bitwie między dwoma frakcjami (z której jedną popieraliśmy). Nie dość, że okrętów przeciwnika respiły się jak szalone to jeszcze później były problemy, żeby ponownie wrócić do tej samej instancji. Jakoś nie przepadam za tymi bitwami, bo nieskończone ilości okrętów bardzo biją po oczach tym jak ta gra jest płytka mimo swojego ogromu. Już w x-ach tak mi spawn piratów i innych wrogów (a raczej respawn) nie przeszkadzał tak bardzo jak tu.

Nie pamiętam gdzie ostatnio latałem ale zwykle nie odlatuję daleko od głównego systemu Husarii mimo, że w niej nie jestem (bo i tak nie gram aktywnie). Choć jak będzie z kim polatać to może bym włączył grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie no jak grać bez Horizons? :-) ja gram aktywnie ale nie w husarii, a w Wolves of Jonai na priv i openplay. Oczywiście eksploracja bez ładowania na planetach nie jest tak ekscytująca :-) jeżeli ktoś ma ochotę to zapraszam do dołączenia do Wolves of Jonai. Czym latacie tak na marginesie i jaki tryb gry prowadziliscie/prowadzicie?.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się jednak na Horizons w czasie trwania tej promocji i trochę sobie pogrywam solo.

Ostatnio wygrindowałem rangę w Imperium żeby kupić Clippera i w moim hangarze obecnie są:

- Imperial Clipper (handlowe CG i misje przewozu pasażerów)

- Asp Explorer (drobna eksploracja i podstawowy statek do przemieszczania się z punktu A do B )

- Cobra mk.3 (misje, mój pierwszy "poważny' statek i pewnie nie pozbędę się go nigdy 😀 )

- Viper mk.3 ('bojowe' CG)

Odblokowuję sobie powoli kolejnych inżynierów i staram się rozplanować kolejność zbierania materiałów i robienia modyfikacji (na razie mam tylko po kilka podstawowych z poziomów 3-4). W międzyczasie wbijam Clipperem rangę u Federacji w Ceos/Sothis żeby potestować ich statki (muszę zrobić jakiś upgrade z Vipera), odblokować Sol i pozostałe systemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie skusiłem, wcześniej postanowiłem, że kupię Horizons tak jak podstawkę czyli przed nowym sezonem (tak wyszło 😉 ) ale nowy sezon się opóźnia i podobno ma być poprawianiem gry, więc dalej się wstrzymuję. Zobaczę co wyjdzie z ED bo czytając forum frontiera mam wrażenie, że nie jest to ich priorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie hangar wygląda następująco:

- Sidewinder (fighter :-D, skok nie pamiętam :-D)

- Cobra MK3 (fighter, skok chyba 28Ly, dawno Cobra nie latałem)

- Type-6 (miner do kruszenia skałek, skok 25Ly)

- Diamondback Explorer (Explorer ze skokiem max 49Ly - co do reszty to... pierdnięcie komara powoduje wybuch statku :-D)

- Asp Explorer (wielozadaniowiec, skok 36Ly)

- Python (większy wielozadaniowiec, obecnie jako statek główny - skok max 25Ly)

Ja także wbijam repke w Empire aby zdobyć Clippera :-D

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2017 o 15:51, Peroox napisał:

Ja się nie skusiłem, wcześniej postanowiłem, że kupię Horizons tak jak podstawkę czyli przed nowym sezonem (tak wyszło 😉 ) ale nowy sezon się opóźnia i podobno ma być poprawianiem gry, więc dalej się wstrzymuję. Zobaczę co wyjdzie z ED bo czytając forum frontiera mam wrażenie, że nie jest to ich priorytet.

Ale czy Horizons to tylko grindowanie? Z tego co wiem to nie. A o co chodzi z kolejnym sezonem? Jakiś inny DLC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...