Skocz do zawartości

Grupa znajomych

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 30 styczeń 2015 - 22:00

Gram open. Wczoraj nic nie mogłem ci odpisać "in game". Ta komunikacja do dupy jest. Dlatego mam GG włączone i gram w oknie :)

#22 nezumi

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaS-c
  • Rasa: Nieznana

Napisano 30 styczeń 2015 - 22:09

no wlasnie wczoraj udalo mi sie napisac bo widzialem ze wiadomosci dochodza, ale po chwili zobaczylem ze sie wylogowales heh.

Kurcze mam nadzieje ze w nadchoodzacym patchu 1.1 cos zrobia z tym bo to jest jakas masakra, czat dziala kiedy chce i jak chce ;-/.

Ok Lewar zapamietam next time jak zobacze ze jestes w grze to wale na GG do Ciebie :), moze uda sie wspolnie jakies misje killerskie porobic jak bedziesz chcial sobie zrobic przerwe od robienia transportu rarow pprzy okazji pobawie sie anakonda w wersji bojowej bo handel troche mi sie przejadl :)

#23 deedol

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 88 postów
  • Lokalizacjagdzieś na pólnocy...
  • Rasa: Paranid
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 10 listopad 2015 - 12:13

Wyświetl postUżytkownik LeWaR dnia 05 styczeń 2015 - 23:28 napisał

Latam koło POTRITI / KREMAINN. To jakieś 100Ly od Ciebie. Z podstawowym napędem nie mogę się stamtąd wyrwać. Przy 4 T ładowni za wiele nie zarobie. Mam 14k i zakupiony lepszy power plant i power distributor.

Tez tam latam :) grasz jeszcze ?? Ja mam nick Deestruktor, zamierzam sie przyłaczyc do jakieś wiekszej grupy najlepiej polskiej. pozdrawiam cieplutko

#24 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 23 listopad 2015 - 17:55

Masz profil na FB? Dodam Cię do grupy.

#25 Peroox

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 334 postów

Napisano 06 grudzień 2015 - 16:53

W tamtym tygodniu kupiłem Elite gdy była jeszcze promocja, teraz przy weekendzie trochę pograłem i stwierdzam, że mimo początkowej niechęci to gra jest niezła i gdy już opanowałem sterowanie na klawiaturze (na razie nie mam w planach drążków czy padów) to walka z NPC-ami daje frajdy mimo, że to wyzwanie.

Jak dobrze widzę LeWaR rok temu zaczął niedaleko mnie bo latam wokół Eravate, czyli w sumie po sąsiedzku do Potriti(mam tam tylko 25 tyś nagrody za moją głowę, więc jestem tam tylko przelotem ;) ).

Co macie na FB, bo musiałbym zakładać tam konto.

Mam tak z 600k oszczędności i zanim zacznę szaleć z zakupami chciałbym posłuchać porad tych co latają dłużej.

EDIT: Nick taki jak tutaj.

#26 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 17:13

Latam od maja w systemie Guayambaan.
Na FB mamy grupę "Agents of Future" i wspieramy frakcję Future of Guayambaan, która dzięki naszej pracy rozpanoszyła się na 5 systemów. Generalnie tworzymy nową frakcję. W grze jest 10 Power frakcji, a deweloperzy dodadzą jeszcze 20 do 50 pomniejszych frakcji tworzonych przez graczy. Jak Ci to odpowiada to zakładaj konto na fb.

#27 deedol

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 88 postów
  • Lokalizacjagdzieś na pólnocy...
  • Rasa: Paranid
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 10 grudzień 2015 - 21:40

Wyświetl postUżytkownik LeWaR dnia 07 grudzień 2015 - 17:13 napisał

Latam od maja w systemie Guayambaan.
Na FB mamy grupę "Agents of Future" i wspieramy frakcję Future of Guayambaan, która dzięki naszej pracy rozpanoszyła się na 5 systemów. Generalnie tworzymy nową frakcję. W grze jest 10 Power frakcji, a deweloperzy dodadzą jeszcze 20 do 50 pomniejszych frakcji tworzonych przez graczy. Jak Ci to odpowiada to zakładaj konto na fb.

Ja znalazłem fajny team złożony z polskich graczy http://thewingedhussars.com mamay swój system HR 8444 a w nim stacje Maskelyne Vision, zapraszam naprawde fajna atmosfera.

Dodam tylko jeszcze ze jest nas na chwile obecną coś okolo 90 cmdr

#28 Krutek

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaTrójmiasto

Napisano 05 luty 2016 - 12:58

Wyświetl postUżytkownik deedol dnia 10 grudzień 2015 - 21:40 napisał

Ja znalazłem fajny team złożony z polskich graczy http://thewingedhussars.com mamay swój system HR 8444 a w nim stacje Maskelyne Vision, zapraszam naprawde fajna atmosfera.

Dodam tylko jeszcze ze jest nas na chwile obecną coś okolo 90 cmdr

W Skrzydlatych Huzarach jest już ponad 150 polskich pilotów - jestem tam od samego początku. Tak naprawdę, przynależność do tej grupy całkowicie zmieniła oblicze Elite.

1. Własne forum
2. Własny TS
3. Wspólne Galnet Radio

Najważniejsze - fajni ludzie i naprawdę świetna atmosfera.

Co do Gumbajany - część pilotów przeniosła się do nas, ze względu na "rewelacyjnego" lidera.

#29 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów

Napisano 21 kwiecień 2016 - 22:34

Ja również.

#30 Krutek

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaTrójmiasto

Napisano 22 kwiecień 2016 - 12:07

Wyświetl postUżytkownik LeWaR dnia 21 kwiecień 2016 - 22:34 napisał

Ja również.

Wiem, bardzo dobre posunięcie, sam wkrótce zobaczysz :)

Data Przyjęcia - 21/04/3302

Cmdr LeWaR

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych