Skocz do zawartości

Nowa gra - dobór skryptów


Peroox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zauważyłem, że padła mi gra, ponieważ mam jakieś braki w plikach. Tam nie ma tłumaczeń i plików tesktowych, gdzie indziej brakuje pojedynczych skryptów, ogółem coś się popsuło i to nie z powodu wirusa. Słowem, wcięło pliki. Stare sejwy wczytuje po czym po chwili wywala do pulpitu, a nowe gry zawiesza. Po prostu złośliwość AI... Xenoni pewnie byli wściekli i zrobili sabotaż 😁

Postanowiłem, pogrzebać starą grę, na której wylatałem sporo godzin i złożyć grę na nowo. Jako, że nie lubię co chwilę zaczynać od nowa, chciałbym teraz poinstalować wszystko, a potem tylko cieszyć się grą.

Aktualnie grałem na XRM z:

- MBRR

- NPC Bailing Addon

- ATF Shipyard

- SCS

- Missile Defense Mosquito

- Mapa Scorpa

- ECS

- The Galactic News System

Ogółem, grało się dobrze, ale na nową grę można coś pozmieniać 😀

Tu prośba do was. Graliście z różnymi skryptami więc doradzicie co by dobrać aby:

- Lepsze możliwości zarządzania flotą (AP na razie odpada więc tylko skrypty) - ostatnio zrobił się ogrom statków i nie szło tego łatwo ogarnąć, nie mówiąc już o naprawianiu i wyposażaniu statków po bitwie, szczególnie gdy moja flota toczyła wiele walk na raz.

- Zautomatyzowanie zaopatrywania fabryk i sprzedaży wyprodukowanego towaru. W czasie bitwy nie ma czasu zajmować się m.in specjalnymi transportami dowodzącymi broń do stacji militarnych, w których uzbrajałem statki, a wożą one praktycznie wszystko co zbiorą inne, bądź wyciągnę z wraków.

- Więcej losowych wydarzeń, walk między frakcjami i korporacjami. - MBRR się sprawdzał, jeżeli chodzi o walki, a booster Xenonów dawał ostro popalić. 10 okrętów liniowych Xenonów w Grand Exchange siało spustoszenie, a Splici stracili kilka systemów, mając kolejnych kilka spustoszonych. Bardzo wnerwiało jedynie to, że spawnował mi okręty na plecach po wlocie do tego sektora co kończyło się Game Overem...no chyba, że siedziałem wtedy w Valhalli. Niestety aktywność Terran była niska i ograniczała się tylko do wspierania/wojny z Argonami w/o rejonie Omicron Lyrea, a liczyłem na coś więcej.

No i na koniec, coś co dodałoby nowe sektory do ekspansji i nie gryzło się z XRM

Zastanawiałem się nad zmianą MBRR na IR 2.0, co dodatkowo dałoby mi możliwości zawładnięcie sektorem, bez konieczności instalowania dodatkowych skryptów.

Z powyższego pewnie widać, że w grze nastawiam się na walki i zarządzanie flotą, zostawiając handel i kompleksy skryptom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2015 o 16:20, Peroox napisał:

- Więcej losowych wydarzeń, walk między frakcjami i korporacjami.

Zainstaluj IR 2.0 i pobaw się ustawieniami przyjaciel-wrog miedzy rasami w tym skrypcie.

W dniu 2.01.2015 o 16:20, Peroox napisał:

No i na koniec, coś co dodałoby nowe sektory do ekspansji i nie gryzło się z XRM

Dla TC+XRM nie ma nic takiego.

Dla AP+XRM jest List Colony.

Ale skoro nie masz AP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...