Skocz do zawartości

Czy jest taki skrypt?


Misza601
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zależy Ci na błyskawicznym odkryciu wszystkich sektorów to możesz użyć odpowiedniego polecenia z cheat packa. Jeśli nie to skrypt podany przez Yacka (lub inne o podobnym działaniu np. Galaxy Explorer) będzie jak najbardziej ok. Musisz się tylko liczyć z tym, że zajmie to kilka(naście) godzin i zapewne stracisz kilka statków zanim uda im się odkryć wszystkie sektory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można użyć tez tego skryptu: http://xudb.pl/topic/933-salvage-command-suite-dawne-salvage-claim-software-mk1/

Pozwala on dodawać do wszystkich sektowow jakie są na mapie, nie ważne czy odkrytych przez gracza, czy tez nie, satelity stealth. Co prawda w pewnych sektorach i tak one mogą paść łupem wrogów, ale przez pewien czas będą co pozwoli nam odkryć wszystkie sektory za jednym kliknięcie w konfiguracji skryptu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to bez sensu. Sektory i stacje są wszystkie od startu nowej gry. Lataja po nich statki NPC. A to że będziesz miał je odkryte, ale bez podglądu to, tak samo jakbyś ich nie miał odkrytych. Jedynie mapę będziesz miał większą. Tylko po co? Skoro chcąc wiedzieć co się dzieje w sektorach, będziesz musiał tam postawić tam satelity, albo osobiście, albo zdalnie. A to jest równoznaczne z odkrywaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satelity mam zawsze tylko w sektorach w których kupuje statki i w których mam stacje . A odkryte sektory bez satelit potrzebne mi są po 1 do szybkich skoków po wszechświecie bez mordowania się od nowa z odkrywaniem wszystkich( dziesiątki razy zaczynania od nowa), po 2 o ile dobrze przyjrzałem się to bez skryptow do handlu ( nie lubie ich) moi handlowcy wszechświatowi skaczą z napędu tylko tam gdzie sektory są odkryte i tylko tam handlują ( bez potrzeby posiadania satelit).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...