Skocz do zawartości

Promien holowniczy i jego użycie


FSEbola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie..... moze to i proste a moze i nie...mnie zas ''cycki'' opadaja i czegoś tu nie kumam .....

1. mam TL - Asgard,

2. mam zaistalowany promien holowniczy

czemu nie mogę wydac polecenia USTAW STACJE ...???

w Konsoli Polecen / Polecenia SPECJALNE/ mam komendę USTAW STACJĘ - tyle ze nie jest ona podswietlona czyli jest niedostepna

co powinienem mieć i co powinienem zrobic zeby moc przstawic swoją stację za pomoca promienia holowniczego ????(kopalnie, katere glowna czy nawet jakąś fabrykę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie godne nowicjusza.

Mylisz dwa pojęcia. Polecenie Ustaw Stację masz niedostępne, bo nie masz stacji w ładowni TL-a. To polecenie służy do budowania stacji, czyli wyrzucenia zakupionej i przetransportowanej stacji w miejscu które wybraliśmy na jej lokalizację. Masz stację, to chyba ja musiałeś postawić tym poleceniem?

Promienia holowniczego używamy zaś manualnie do transportowania (holowania) statków lub pojedynczych stacji.

Manualnie, czyli: używamy dowolnego statku kompatybilnego z Promieniem holowniczym (ja bym polecał M6, bo TL to za wolny i za mało zwrotny). Usuwamy wszelką bron ze slotów jednej z wieżyczek (najlepiej tylnej), co by nie strzelać do własnej stacji. Wkładamy do tych slotów Promień/promienie holownicze. Podlatujemy bliziutko do stacji, bo zasięg promienia jest mizerny, przesiadamy się do wieżyczki i strzelamy promień do stacji. Jeśli będziemy w odpowiedniej odległości, to Promień holownicze za święci nam się ładnie na zielono, co będzie znaczyło, że hol zadziałał. Teraz możemy przesiąść się do kokpitu i powolutku, aby nie zerwać holu, holujemy stacje.

Opisy używania Promienia holowniczego dostępne są w FAQ fabuł : misja Bala Go dla X3 Reunion i Aldrin dla TC.

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz uzyskuje sie na tym forum niezawodnie i szybko .....dzięki Yacek

faktycznie komenda Ustaw Stacje nie ma nic wspolnego holowaniem stacji.....

zajarzylem jak holuje sie stacje, ale powstal nowy problem, bowiem:

- gdy zahaczy sie stacje nie tam gdzie jest jej srodek ciezkosci to holowana stacja przechyla sie to na 'przod' to na 'tyl', zaleznie od tego czy promien zahaczony jest powyzej czy ponizej srodka ciezkosci....

jak tu podejsc do tematu, zeby os holowanej stacji nie przechyli sie podczas holowania ??

holuje swoim TS Mistralem stacje Kwatera Glowna , Mistral przy tej stacji wyglada jak pchła i ciezko jest ustawic tak holownik, zeby promien holowniczy zahaczyc dokladnie w srodku ciezkosci holowanej stacji..........

przyznam szczerze ze wczoraj poraz pierwszy uzylem promienia holowniczego i nie mam doswiadczenia w sprytnym i rownym holowaniu stacji ;/

macie jakies pomysly zeby przy holowaniu stacja nie przechylala sie w stosunku do swojej osi .???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...