Skocz do zawartości

- - - - -

Zamknięcie tematu o rzekome piractwo

15 odpowiedzi w tym temacie

#11 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 15 październik 2014 - 18:32

Użytkownik Cerber dnia 13 październik 2014 - 19:09 napisał

To może trzeba zmienić regulamin forum?

A może, najpierw trzeba go przeczytać, dla przypomnienia.
Cały ten temat narusza pkt.12 regulaminu i powinien być również zamknięty. Ale z czego mógłbym się posmiac, skoro zgodnie z regulaminem nie mam poczucia humoru?

#12 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaCerber's Prime
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 15 październik 2014 - 19:11

Użytkownik Yacek dnia 15 październik 2014 - 18:32 napisał

A może, najpierw trzeba go przeczytać, dla przypomnienia.
Cały ten temat narusza pkt.12 regulaminu i powinien być również zamknięty. Ale z czego mógłbym się posmiac, skoro zgodnie z regulaminem nie mam poczucia humoru?

Owszem przeczytałem i jakoś nie mogę się dopatrzeć w tym temacie złamania jakiegokolwiek pkt. regulaminu forum. Może podasz swoją (nad)interpretacje?

PS. właśnie zauważyłem - regulami z działu "ogłoszenia" różni się nieco od tego z "prawego dolnego rogu" - zwłaszcza pkt. 12
tak czy siak, ani w jedyn ani w drugim przypadku nie widzę złamania pkt. 12 w tym wątku. Go się w ogóle da złamać? Nikt się z modów/adminów nie śmiał, nikt żadnemu modowi nie nakazywał zmiany decyzji.... serio nie wiem, jak trzeba sobie naditepreetować ten punkt żeby w tym wątku dopatrzyć się jego złamania, ale chętnie posłucham....

#13 glouver

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 68 postów
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 16 październik 2014 - 18:05

Yacek, ty masz 48 lat?
Jeśli tak, to wszystko jasne. Po prostu jesteś z pokolenia które widzi czarne lub białe, o kolorach można zapomnieć.
Cerber odpuść bo tego nawet pluton nie ruszy.

#14 Cerber

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaCerber's Prime
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 16 październik 2014 - 18:40

Cytat

Cerber odpuść bo tego nawet pluton nie ruszy.

To nie jest żadna kłótnia żeby co kolwiek odpuszczać.
Problem się pojawił i wypadałoby go jakoś rozwiązać.
Poprostu chciałbym poznać więcej szczegółów na temat stanowisk Yacka, których nieuargumentował, bo sam nie wiem, co jest tego powodem: nieznajomość znaczenia takich słów, jak "interpretacja", "kradzież"/ma swój własny słownik; nie akceptuje, że może o czymś nie wiedzieć i nie lubi, jak ktoś ma inne zdanie/nie lubi krytyki; władza uderzyłą do głowy i zaczyna się "fuhrerowanie"; czy poprostu wstał lewą nogą... - póki co to jedyne wyjaśnienia jego postawy, które przychodzą mi do głowy - jeśli jest jakieś inne to fajnie by było je poznać, ale jak nie chce to jego sprawa, tak czy siak imo dopóki jego wypowiedzi będą wyglądać w ten sposób, czyli żadnych wyjaśnień, argumentów i "jest tak, bo ja tak mówię" to problemu nie da się rozwiązać "pokojowo"
i żeby nie było - wiem, że to wasz serwer i możecie sobie dawać bany nawet bez powodu, ale jeśli macie tak zamiar robić to napiszcie to chociaż wprost, że "za krytykę modów/adminów, posiadanie i wyrażanie innego zdania, które nam się nie podoba itp." grozi ban, "admin/mod jest bogiem, więc lizać buty i nie marudzić albo ban itd." zamiast owijać w bawełne... - a właściwie to prośba głównie do Yacka, żeby sprecyzował, czy o to mu chodziło sugerując, że ten wątek łamie pkt. 12.

#15 glouver

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 68 postów
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 16 październik 2014 - 19:15

Skoro jest milczenie to pewnie sam nie wiedział co robi. To taki typ osobowości, której zachowanie wyszło na pozorowanej rozmowie.
Jeśli Jego wiek to prawda to wiem dlaczego to zrobił, Powęszyłem na necie. Po prostu, jak pisałem wyżej, lekarz nie może operować rodziny.

btw.
Jeśli ktoś nie łapie ocb z tym lekarzem.
Yacek ma duży wkład i dużo prac jest jego.
Ale jako zatwardziały i regulaminowy w życiu, traktuje to forum dosyć osobliwie.
Stąd jego reakcja.

#16 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 16 październik 2014 - 19:26

Odnośnie dwóch wersji regulaminem, to znajdująca się w dziale "Ogłoszenia" jest aktualnym i obowiązującym regulaminem forum. To z linku w prawym dolnym rogu, jest starszą wersją tego regulaminu. Czemu tak jest, może wyjaśni Riess.
Treść punktu 12 regulaminu z działu "Ogłoszenia" znajduje się również w starszej wersji regulaminu i to w pierwszym zdaniu.

Nie widzę powodu, dla którego miałbym się tłumaczyć z podjętych działań, chyba jasno wynika to z pierwszego zdania punktu 12 regulaminu. Dlatego też uważam dalszą dyskusję na ten temat za bez celową, a temat za wyczerpany. Przynajmniej na forum, chcesz dyskutować, to zapraszam na PM.
Nie znam przypadku, aby na jakimś forum były publicznie prowadzone dyskusje na temat poczynań moderatorów. Jeśli nawet pojawi się taki temat, jest zamykany przez administrację.

Oczywiście, jeśli ktoś jest odmiennego zdania może zgłosić naruszenie regulaminu przez moderatora administacji forum. Ale powinno to odbywać się poprzez PM do administratora, a nie poprzez publiczne debaty. Moderator nie ma obowiązku tłumaczyć się przed użytkownikami, odpowiada ze swoich działań przed administracją.

Aluzje co do mojego wieku, wynikającej z tego różnicy światopoglądowej i itp. pominę milczeniem. To naprawdę żenujące.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych