Skocz do zawartości

Strona główna XUDB


LeWaR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie składa że jest to theme do joomli, cms z ktorego chciałbym skorzystać do xudb. Pomysł z eve nie jest już nowy wystarczy porównać: http://www.eve-online.com/

Tutaj jak to wyglada: http://demotemplates.joomlashack.com/lunar/index.php

Jest to chyba jedyny darmowy theme w kosmicznym klimacie za reszte trzeba kilka dolarów.

Sciągne, pokombinuje z kolorystyką i zdam relecje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie wiem, czy brak aktualizacji na stronie głównej jest związany z jakimś problemem technicznym, czy to sprawa tamtych napięć na linii Ego-Polska społeczność X'ów ale może dałoby radę od czasu do czasu dodać chociaż jakąś nową notkę np. o patchu czy jakimś większym modzie + link do odpowiedniego tematu na forum, tak żeby pokazać że serwis nie jest martwy ? I dodatkowo można by wytłuścić link do forum w głównym menu, skoro tutaj praktycznie toczy się całe życie serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak ktoś z Was ma czas i chęci to niech pisze, dam admina na stronce oraz szybki kurs dodawania newsów itp.

XUDB miało być encyklopedia gry, lecz na tym silniku strony jest to trudne do zrobienia i wymagałoby mnóstwo czasu. Pamiętam jak robiłem encyklopedie X2, zrobiłem wszystko oprócz stacji a trwało to chyba rok, a pomagali mi jeszcze ludzie tacy jak Rafio, Enzo, BArtx, Jago oraz kilku inncyh którzy wysyłali mi materiały a ja wstawiałem na stronke. Teraz gdy mamy jeszcze 2 wersje X3 jest to dla mnie poprostu niewykonalne.

EDIT: Zapomniałem swoje hasło admina 🙁

Postaram sie postawić stronke na nowej wersji silnika i zachować wygląd nad którym troche sie męczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Przyszła sobota, więc zabieram się do robienia xudbpedi. Najpierw zajme się uzbrojeniem jak rakiety, lasery osłony i wyposażenie statków jak i samymi statkami ich szczegółowym opisem i zastosowaniem. Wszelkie spostrzeżenie co do uzbrojenia, lub zastosowania mile widziane na PW. Wszelkie rady mogą się nam przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nic nie będzie, jutro też raczej nie, ponieważ odwiedzili mnie niespodziewanie goście, a jutro na kacu ciężko będzie mi pisać🙁

Ale mam inna sugestię dla czerwonych i byłbym niewymownie wdzięczny za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Cytat

No cóż ja powiem to tak, że zawsze podobało mi się podejście Sorkvilda i Prowlera do forumowiczów, zwłaszcza tych nowych którzy zakładali swoje pierwsze tematy, jak i tych którym udało się już wdrożyć z światem X. Moje zdanie jest takie nominować Sorkvilda i Prowlera na zielonych 😁. A każdy założony nowy temat musi zostać najpierw zatwierdzony przez zielonego 😀 Pomoże to w przyszłości na dublowanie tematów, nieuzasadnione kasowanie tematów, jak i nie prawidłowe nazewnictwo tematów co w przyszłości mogło by tylko pozytywnie wpłynąć na funkcjonalność Xudb. Gdy Xudb miało by trzech zielonych umożliwiło by to większa kontrolę nad xudb.

XUDB potrzebuje reform, jak francuskie rolnictwo w XV wieku, które dzięki temu Francja stała się jedną z większych potęg w zachodniej europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dotępu nie dostałeś bo sam go niemiałem, zapomniałem hasła 🙁

Dzisiaj go sobie przypomniałem, więc jak ktoś chce moge dać komuś admina...

Mam na dysku wszystkie opisy statków, ulepszeń, broni i rakiet X2 jak ktoś chce coś z tym zrobić moge wstawić

Zaniechałem prac bo z obecnym cms`em cieżko zrobić to do czego miał słuzyć X-Universe Database czyli encyklopedia świata X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...