Skocz do zawartości

Do czego wracać ?


gazownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A zmodowany AP jeszcze lepszy. Na przykład jeśli chodzi o XRM to pewne rozwiązania jakie dodaje ten mod dostępne są tylko w AP.

Porównywanie typu TC+mody vs czyste AP jest bez sensu. Porównywać można tylko czyste wersje gier.

Dochodzi też aspekt techniczny, AP może wykorzystać więcej niż 4GB pamięci, co zdecydowanie wpływa na płynność gry, szczególnie zmodowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czyli

W dniu 20.09.2014 o 21:16, Yacek napisał:

A zmodowany AP jeszcze lepszy. Na przykład jeśli chodzi o XRM to pewne rozwiązania jakie dodaje ten mod dostępne są tylko w AP.

Porównywanie typu TC+mody vs czyste AP jest bez sensu. Porównywać można tylko czyste wersje gier.

Dochodzi też aspekt techniczny, AP może wykorzystać więcej niż 4GB pamięci, co zdecydowanie wpływa na płynność gry, szczególnie zmodowanej.

O czyli AP chodzi lepiej niż X3TC, ważna informacja, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie w trakcie powrotu. Znowu się zatopiłem w kosmosie. Noc zarwana, w pracy ledwo żyję, ale kupiłem Tygrysa - mój pierwszy M7. Piękna bestia.

Żadna nowa gra nie potrafi mnie wciągnąć na tak długi czas.

Ale na temat - gram w X3 Albion Prelude z modem XRM - bardzo polecam - pierwszą poważną (dłuższą) grę zacząłem własnie z tą konfiguracją.

Ale - mam problemy ze ściągnięciem skryptów - wydaje się, że strona, na której były przechowywane - padła. A może to chwilowy problem?

np.: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=218088 - i tu download nie działa

Statystyki broni dla XRM też nie działają: http://www.strikingsoftware.com/xrmstats.html - odnośnik "weapons"

Ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...