Skocz do zawartości

Rozstawienie fabryk w kompleksie


zamek9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gdzieś na youtube widziałem filmiki gdzie gość miał kompleks z równie rozłożonymi i ustawionymi fabrykami, normalnie widzę, że się chyba nie da tego zrobić więc musi być chyba jakiś mod/skrypt.

I mam właśnie takie właśnie pytanie.... czy jest coś takiego i jak się to nazywa ? I czy zadziała z AP+XRM ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, czytałem ale, że nie jestem mega z angielskiego to nie bardzo rozumiełem, ściągałem więc i próbowałem, zarówno Complex Cleaner jak i Factory Complex Construktor działczyć nie chcą co pewnie już na wstępie można odczytać w pierwszym poście : ).

A mogę się dowiedzieć jakTy sobie raddzisz z "rozrostem" kompleksu ? Moja gra jest zmodowana identycznie jak Twoja więc może masz jakąś na to rade ?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i też będę musiał z tego zrezygnować, w sumie to też jest jakieś wyjście, sektorów jest wiele do zasiedlania...

Udało mi się zainstalować Complex Cleaner, działa na save też, tylko musi być po AP instalowany a przed XRM... czyli jako cat/dat 04

Nie ma już połączeń fabryk, teraz dopiero widać ile te "rury" zabierały FPS-ów 😀 choć trzeba przyznać, że bardzo dziwnie to wygląda bez połączeńia

Szukam jeszcze skryptu dla AP dzięki któremu będę mógł fabryki równo ustawiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skryptami tego typu nigdy się nie bawiłem. Fabryki ustawiam ręcznie, przy odrobinie wprawy da radę zrobić to idealnie równo. Rozwiązanie dla megakompleksów bez skryptów/modów jest jedno- stawiać je w sektorach do których nie będziemy musieli w przyszłości wlatywać, bo nawet bez rur będą strasznie mordować kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2014 o 14:14, zamek9 napisał:

W takim razie źle policzyłem i za wysoko go dodalem, patch 3.1 ma cat/dat 05 u mnie, dzięki, trzeba będzie je zamienić

Patch 3.1 instalowany przez Steam automatycznie dodaje pliki o numerze 04. Jeśli wcześniej był instalowany jakiś mod i jego pliki miały już taki numer, zostaną one napisane plikami patcha. Albo więc namieszałeś w plikach, albo masz pirata. W pierwszym przypadku zrób weryfikację gry na Steamie. W drugim, kup oryginał, wtedy porozmawiamy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi by je zamienić miejscami, mam oryginała ze Steam, TC i AP, po prostu majac 14 plikow cat dat od pozycji 04 wszystkie przesunąłem o jedna pozycję dalej, a z tego co mówisz trzeba przesunąć od 05...

czyli w moim przypadku wystarczy zamienić cat/dat 04 z 05 bo 04 to CC a 05 to patch 3,1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...