Skocz do zawartości

Litcube's Universe


Aldaran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Pewnie tak 😀 W tej chwili mam zainstalowane X3 TC i X3 AP w wersji steam, oba z Bonus Packiem, ale oprócz tego nie było i nie ma żadnych skryptów/modów. Chciałbym nadal mieć możliwość gry w obie gry i wolałbym mieć kolejną instalację X3 AP w nowym miejscu. Czystą, bez BP (no bo takie jest zalecenie do LU). Da się to jakoś pogodzić? Oczywiście mogę sobie zachować save'y z gry i odinstalować gry, ale może da się to jakoś zrobić sprytniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest dostępny plik apnosteam.exe to żaden problem. Robisz kopię katalogu Terran Conflict (z podkatalogiem AP) z katalogów Steam do dowolnego miejsca na dysku, dodajesz do tego katalogu plik apnosteam.exe , zmieniasz mu nazwę na taką jaką ma plik exe AP i odpalasz grę z tego pliku.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Częściowo było tłumaczenie robione. Obawiam się że wraz ze śmiercią Mamuta tłumaczenie przepadło. Chyba, że te cząstki ktoś ma i wrzuci.

http://xudb.pl/topic/2780-spolszczenie-litcubes-universe-w-trakcie/

Jakby byli chętni do pomocy to można by się zabrać za tłumaczenie. Sam nie dam rady czasowo, ale w kilka osób moglibyśmy się pobawić 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wstawiałem tego na mamuta, zabierałem się za to, ale większość tłumaczenia trzeba by robić w skryptach, a tych wiadomo ile jest, podstawowe skrypty itp spolszczyłem ale koniec końców format i wszystko znikło, postaram się jakoś ruszyć temat dziś wieczorem i może uda mi się używając jakiejś strony online zrobić zsynchronizowaną możliwość tłumaczenia, każdy dołożył by swoją cegiełkę 😀

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle źle co wszelkie "teksty" które zwykle są w folderze "t" są zapewne gdzieś rozsypane po skryptach, niestety posiadam kilka skryptów w moim Litcube i boję się tam zaglądać, żeby komuś nie podesłać spolszczenia z gotowymi skryptami, jeśli ktoś ma czyste Litcube to prosił bym o spakowanie plików "scripts" i wysłanie mi paczki na PW. Niestety nie mam plików instalacyjnych i trochę mi się nie chce tym bawić, jeśli ktoś posiada ogólne spolszczenie do Litcube Phanon Corporation i Litcube Revelation to było by miło, nie liczy się wersja ważne żeby było z czego skorzystać.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zaraz dam link do takich podstawowych rzeczy, może się przydać: https://drive.google.com/folderview?id=134N439PXv9o5cTw1FOd7S0lQ5vFDvJXq

Brak spolszczenia dla revelations i Phanon, jak i głównego dużego pliku.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Jeśli ktoś chce pomóc zapraszam na PW, może ktoś posiada coś spolszczone lub pliki polskie nie koniecznie z LU do Revelations i Phanon Corporation od Litcube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...