Skocz do zawartości

Litcube's Universe

40 odpowiedzi w tym temacie

#31 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 05 maj 2017 - 17:17

Jeśli jest dostępny plik apnosteam.exe to żaden problem. Robisz kopię katalogu Terran Conflict (z podkatalogiem AP) z katalogów Steam do dowolnego miejsca na dysku, dodajesz do tego katalogu plik apnosteam.exe , zmieniasz mu nazwę na taką jaką ma plik exe AP i odpalasz grę z tego pliku.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

#32 lucas788

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 marzec 2018 - 10:09

Dysponuje ktoś tłumaczeniem ?? prosiłbym na maila lucas788(at)wp.pl

#33 szczekan

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • LokalizacjaPodbeskidzie
  • Gram w: X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 21 marzec 2018 - 23:53

Obawiam się że nikt nie robił tłumaczenia.

#34 Adrian_Wir

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 49 postów
  • Gram w: X3: Reunion

Napisano 22 marzec 2018 - 08:13

Częściowo było tłumaczenie robione. Obawiam się że wraz ze śmiercią Mamuta tłumaczenie przepadło. Chyba, że te cząstki ktoś ma i wrzuci.

http://xudb.pl/topic...erse-w-trakcie/

Jakby byli chętni do pomocy to można by się zabrać za tłumaczenie. Sam nie dam rady czasowo, ale w kilka osób moglibyśmy się pobawić :)

#35 Adrian327d

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 13:22

Nie wstawiałem tego na mamuta, zabierałem się za to, ale większość tłumaczenia trzeba by robić w skryptach, a tych wiadomo ile jest, podstawowe skrypty itp spolszczyłem ale koniec końców format i wszystko znikło, postaram się jakoś ruszyć temat dziś wieczorem i może uda mi się używając jakiejś strony online zrobić zsynchronizowaną możliwość tłumaczenia, każdy dołożył by swoją cegiełkę :)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

#36 Adrian_Wir

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 49 postów
  • Gram w: X3: Reunion

Napisano 29 marzec 2018 - 13:39

Aż tak źle były pisane te skrypty? Nie za dobrze, dużo roboty. Ale w więcej osób może damy radę :)

#37 Adrian327d

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 02 kwiecień 2018 - 16:54

Nie tyle źle co wszelkie "teksty" które zwykle są w folderze "t" są zapewne gdzieś rozsypane po skryptach, niestety posiadam kilka skryptów w moim Litcube i boję się tam zaglądać, żeby komuś nie podesłać spolszczenia z gotowymi skryptami, jeśli ktoś ma czyste Litcube to prosił bym o spakowanie plików "scripts" i wysłanie mi paczki na PW. Niestety nie mam plików instalacyjnych i trochę mi się nie chce tym bawić, jeśli ktoś posiada ogólne spolszczenie do Litcube Phanon Corporation i Litcube Revelation to było by miło, nie liczy się wersja ważne żeby było z czego skorzystać.

#38 Adrian327d

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 15:13

Zaraz dam link do takich podstawowych rzeczy, może się przydać: https://drive.google...Od7S0lQ5vFDvJXq

Brak spolszczenia dla revelations i Phanon, jak i głównego dużego pliku.

Jeśli ktoś chce pomóc zapraszam na PW, może ktoś posiada coś spolszczone lub pliki polskie nie koniecznie z LU do Revelations i Phanon Corporation od Litcube

#39 Adrian327d

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 16:30

Jeśli ktokolwiek w ogóle chce by spolszczenie powstawało ucieszyła by mnie aktywność w temacie.

#40 nekkoru

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
  • LokalizacjaStolica Śląska!
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 05 maj 2018 - 16:21

Witam. Ja bym mógł dołożyć swoje trzy grosze do tłumaczenia, jakieś 2-3h tygodniowo mógłbym wyciągnąć.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych