Skocz do zawartości

- - - - -

Star Trek Online (f2p MMO)

STO Star Trek Online MMO f2p free kosmiczne

16 odpowiedzi w tym temacie

#11 glouver

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 66 postów
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 29 czerwiec 2014 - 02:38

klasa- Inżynier
nik- Awaria.
lv- 50

W party raźniej.

#12 Kane_Edain

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 43 postów
  • LokalizacjaMszczonów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 30 czerwiec 2014 - 06:30

Wyświetl postUżytkownik facemob dnia 28 czerwiec 2014 - 16:33 napisał

MAm problem. Zainstalowałem ARC ale jak klikam w nim LAUNCH nic się nie dzieje :/

Pytanie bardziej do Reva chyba, gra dłużej.... ale: ARC to w sumie taki portal, spod którego można odpalać gry obsługiwane przez ArcGames, w tym STO. Powinieneś mieć po pierwsze konto ARC (logowanie przy uruchomieniu), po drugie zainstalowane STO (pojawi się w library - plus aktywny przycisk "play"). Po kliknięciu "play" odpali się starter STO, sprawdzi połączenie z serwerem i patche, a na koniec wyświetli klawisz "Engage". Przynajmniej tak to jest u mnie. Wniosek: albo komp nie spełnia wszystkich wymagań, albo nie masz konta ARC (jeszcze). Sorry, tylko na tyle pomysłów wpadłem - za krótko gram jeszcze....

#13 Revan

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaLehon, planeta Rakatan
  • Gram w: X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 30 czerwiec 2014 - 07:38

Szczerze mówiąc to ja też nie mam zbytnio pomysłów o co może chodzić. Może faktycznie masz za słabego kompa. Sorry, że nie mam jak ci pomóc :(

#14 glouver

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 66 postów
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 30 czerwiec 2014 - 20:15

Komp spełnia wymagania. Po prostu jest konflikt ustawień i nie pojawia sie play.
Miałem to już nieraz. jak sobie przypomnę co kolidowało, dam znać.

#15 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1442 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 01 lipiec 2014 - 11:35

Zwykle w takich przypadkach pomaga opcja 'repair' dostępna z poziomu launchera. Jeśli po tym nie zacznie działać to trzeba poszperać/zapytać na oficjalnym forum gry.

#16 glouver

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 01 lipiec 2014 - 19:43

Pamiętam ze to było związane z ActiveX.
Musiałem obniżyć/zresetować poziom w opcjach internetowych.

#17 Minifir(Gość)

• Goście

Napisano 15 październik 2014 - 13:04

Witajcie, czy ktoś z forum jeszcze gra w tą grę? Może ktoś chciał by zacząć? Szukam osób do wspólnego grania :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych