Skocz do zawartości

Sprzedaż rakiet huragan


Bober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem ze sprzedażą rakiet huragan, otóż wszystko zaczeło się od tego że chciałem sobie kupić owe rakiety jednak nie mogłem ich nigdzie znalezć. Pomyślaem że w takim razie może to być dobry biznes bo komputer ich używa a nikt ich nie produkuje. Zakupiłem fabryke produkcja ruszyła i nic nikt nie przylatuje nawet jak zmieniłem cene na minimalną, próbowałem przypisać handlarza zeby je sprzedawał ale zadna stacja ich nie skupuje i handlarz ładuje je tylko do ładowni i na tym sie kończy.

Czy jest może jakiś skrypt za pomocą którego można dodać produkty do doków zaopatrzeniowych lub wymusić na komputerze kupno tych rakiet ? WIem ze moge załadować całą ładownie statku rakietami a potem go sprzedać wraz z ładunkiem i w ten sposób na nich zarobić ale nie chce tego robić, poza tym nie wiem po jakiej cenie stocznia kupi mi rakiety.

Z góry dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A próbowałeś ręcznie polecieć transportowcem do doku i wtedy sprzedać? Jeśli dobrze myślę to DOK je kupi, bo ja np. Jak mam swój pełny statek rakiety każdego rodzaju to chcą kupić wszystkie. Możliwe że w doku oficjalnie nie ma tej rakiety a zazwyczaj poczciwy "Sprzedaj Towar Za Naj Cenę" wyszukuje stacji która ma w ofercie już te rakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam czystą grę, to rakiety Huragan nie są towarem handlowym, więc nie kupisz ich nigdzie, a co za tym idzie, twoi handlarze nie sprzedadzą ich. Nie ważne z jaskim poleceniem zostaną uruchomienie. Pozostaje ci tylko handel ręczny, czyli zapakować rakiety do ładowni statku i wysłać go do jakiegoś doku. To co mamy w ladowni możemy sprzedać, nawet jeśli nie ma tego towaru na liście dostępnych towarów stacji. Nie raz pozbywalem się w ten sposób zdobycznych rakiet Kha'ak. Nie ma potrzeby pozbywania się od razu statku z ładunkiem.

Są trzy skrypty dodające towary do stacji. Jeden dostępny w Bonus Packu, ale dodaje on towary tylko do doków gracza. Pozostałe skrypty nie dodają rakiet Huragan.

Następnym razem polecam bardziej przemyślane inwestycje w produkcję towarów w grze.

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie zadziała metoda z sprzedawaniem statku wypełnionego tymi rakietami w stoczni? Skoro statek transportowy sam je sobie ładuje, to jedynym zadaniem gracza byłoby wysłanie go do stoczni i sprzedanie. Statki poświęcane na to mogą pochodzić z zebranego złomu, co powoduje, że zarobek będzie większy.

Inaczej możesz je zużywać samodzielnie, lub dać swoim statkom sterowanym przez AI, aby strzelały tymi rakietami na potęgę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...