Skocz do zawartości

- - - - -

Problem z zaopatrzeniowcem

13 odpowiedzi w tym temacie

#11 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1438 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 28 luty 2014 - 08:46

Wyświetl postUżytkownik Yacek dnia 27 luty 2014 - 19:18 napisał

A ja odwrotnie, nie używam skryptów CLS/CAG tylko standardowe opcje handlowe lub ich rozwinięcie w skrypcie ETCS. Ale również nie spotkałem się nigdy z takim problemem.
Raczej wygląda mi to na brak kupionych rozszerzeń ładowni.

Jak kto lubi :) Przy pojedynczych stacjach i kompleksach standardowe polecenia spisują się pewnie dobrze, chociaż i od tego są wyjątki jak widać z postu Kubaka. Ja osobiście wolę jak wszystko działa w 100% jak należy bez mojej kontroli, a moje statki nie dublują się w locie do danej stacji by kupić/sprzedać towar, co przy bardziej rozbudowanej sieci fabryk ze skryptami vanilla jest nieuniknione.

Kryształy zajmują tyle miejsca, że praktycznie każdy TS może przewozić ponad 500 sztuk. Chyba że ktoś ustawi mu zapas ogniw na np. 100 skoków to wtedy w stockowym caimanie może braknąć miejsca.

#12 Marcim1984

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 16 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 08 luty 2017 - 11:49

Krótkie pytanko jak ustawić w czystym TC by transportowiec zaopatrywał moją fabrykę w ogniwa i tylko ogniwa
ps stawiam pierwsze kroki w kompleksach, więc proszę o wybaczenie jeśli uznacie yo za pytanie "głupiego" :(

#13 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 201 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion

Napisano 08 luty 2017 - 19:24

Najprościej polecenia handlowe mk2, ustawić mu fabrykę na bazę, nastepnie polecenia/rozkazy -> handlowe -> "Kup za najlepszą cenę" -> Ogniwa elektryczne. Przelać jakiś hajs fabryce i ustawić limit skoków mniejszy, co by nie fruwały na drugi koniec kosmosu.

#14 Marcim1984

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 16 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 09 luty 2017 - 08:34

Dziękuje za pomoc, już wszystko gra ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych