Skocz do zawartości

Polecenia dla zadokowanych statków na lotniskowcu


Omicron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z planowanym rozszerzeniem floty o nowy lotniskowiec chciałbym się dowiedzieć jak mogę wydać polecenia zadokowanym myśliwcom aby automatycznie chroniły lotniskowiec w momencie ataku, natomiast w chwili braku walki automatycznie dokowały do niego. Jakie polecenia powinny posiadać myśliwce/lotniskowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2014 o 13:03, Peroox napisał:

Wydaje mi się, że polecenie chroń działało tak, że jeżeli okręt mógł zadokować do obiektu, który chroni to tak robił, a gdy pojawiał się wróg to leciały walczyć.

zgadza się, tak działa to polecenie....

Z innych tak jak wyżej: głównie CODEA, trochę ADS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peroox czyli można tak uzyskać oczekiwany przeze mnie efekt w czystej TC? W przeciwnym razie mogę prosić o link do ADS? Dziwię się że zostało a może nie zostało to rozwiązane w taki bezmyślny sposób... Co jeśli mamy wyskakujących 10 lotniskowców które wyplują myśliwce do walki?... zginą albo dolecą? lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2014 o 23:25, Omicron napisał:

W przeciwnym razie mogę prosić o link do ADS?

Wyszukiwarkę wyłączono? Wpisz Anarkis Defence System lub zobacz do tematu o spolszczeniach skryptów.

W dniu 11.02.2014 o 23:25, Omicron napisał:

Dziwię się że zostało a może nie zostało to rozwiązane w taki bezmyślny sposób... Co jeśli mamy wyskakujących 10 lotniskowców które wyplują myśliwce do walki?... zginą albo dolecą? lol

Dlaczego bezmyślny? Raczej w prawidłowy. Zadaniem lotniskowców jest tylko dostarczenie myśliwców na pole bitwy i zabrani tego co zostanie po bitwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2014 o 04:52, Yacek napisał:

Dlaczego bezmyślny? Raczej w prawidłowy. Zadaniem lotniskowców jest tylko dostarczenie myśliwców na pole bitwy i zabrani tego co zostanie po bitwie.

indeed 😁

Poza tym możesz poszukać Anarkis Carrier Commands, działa całkiem nieźle..... chociaż pełny ADS chyba też to ma już w sobie....

Swoją drogą w AP opcje Flota są jednak lepsze, no ale grasz w TC :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci sobie taki mój Gryf a z nim 8 myśliwców, chciałbym aby w razie zagrożenia automatycznie wyleciały dokonały ataku/obrony a po unicestwieniu wróciły do hangaru. Tak poprawnie zachowują się myśliwce na okrętach/lotniskowcach. i w sumie takiego zachowania oczekuje (chce mieć). Skoro polecenie Chroń działa tak jak to zostało opisane wyżej to super. Po walce zakończonej sukcesem nie chciałbym aby myśliwce leciały x sektorów bo moje okręty skoczyły wykonać kolejną misję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, polecenie chroń działa tak jak napisałeś. Gorzej sprawują się już polecenia lotniskowca :/ . Kilka razy musiałem wlatywać do sektora, który patrolował pełen lotniskowiec i niszczyciel, bo myśliwce nie wylatywały, albo wyleciało ich za mało i wrogie M5 kładło osłony lotniskowca. Polecenie Chroń, natomiast sprawuje się tu idealnie. Aczkolwiek, czasem na tym poleceniu nie uda się automatycznie zaatakować wroga, bo działa obronnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...