Skocz do zawartości

Incubus, Bazyliszek i Scylla


Azakal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie ostatnio rozmyślałem 🙁 i zacząłem się zastanawiać skąd się wziął Soneński M0, czyli Incubus. Mantisa można spotkać pod postacią szalejącego, diabli wiedzą z jakiego powodu, Unknown M6. Z kolei Bazyliszek i Scylla szwędają się w Nieznanym za Yurikaziu. Kolejny Bazyliszek, mniej przyjazny, pałęta się po Nieznanym za Proximą.

Po pierwsze, to zachodzę w głowę czemu drugi Bazyl i Mantis(y) są na wszystkich takie obrażone niszcząc wszystko co im się nawinie, podczas gdy ich ziomkowie w Nieznanym za Yurikazi są neutralne. Co to ruch na rzecz autonomii Śląska, czy coś w tym rodzaju?

Po drugie, gdzie jest Incubus? W grze jakoś go nie spotkałem. Domyślam się, iż twórcy XTM nie stworzyli go dlatego, bo mieli za dużo wolnego czasu. Więc skąd się wziął ten przybłęda i gdzie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając kiedyś skrypty XTMa natrafiłem na komendę "Kill player" (twórcy beee 🙁 ). Nie wiem jakie warunki ją uruchamiają (jeśli wogóle jakieś), ale w efekcie pojawić się ma stadko Sohnenów w składzie zależnym od klasy statku pilotowanego przez gracza. Incubus też tam był wpisany. Ale podkreślam: może to być nie skojarzona z niczym komenda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

To ja po latach powtarzam pytanie zadane przez Azakala tzn. gdzie jest Sonen Incubus.

Przekopałem dużo forów w tym forum główne XTM i znalazłem informacje, że w grze nie występuje i trzeba go odpalić skryptem.

Przyznam, że przejąłem Mantisa, Bazyliszka i Scyllę abordażem w gołym X3 z XRM (duże wyzwanie, zwłaszcza Scylla ma ponad 26000 żołnierzy na pokładzie) i liczę po cichu, że można Incubusa spotkać bez dodatkowego skryptu w gołym XTM.

Z chęcią bym skubańca zdobył abordażem.

Może coś Panowie piloci słyszeli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...