Skocz do zawartości

Śledzenie celu / namierzanie celu - pytanie


Jarex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów!

Rozpocząłem przygodę z X3: Konflikt Terrański. Posiadam joystick, zatem nie zamierzam posługiwać się myszką (pilotaż statku).

Może tutaj problematyka zaznaczenia-namierzenia celu jest inna (moje przyzwyczajenie być może wyniosłem z X-Wing Alliance).

Za pomocą myszy możemy namierzyć dany cel (klikam na niego, jest natychmiast zaznaczony), jeżeli jeszcze raz kliknę wyświetla się panel akcji.

Chciałbym za pomocą Joysticka zaznaczając namierzyć natychmiast cel, jednak w klawiszologii można tylko śledzić dany cel, lub namierzyć najbliższego wroga.

Namierzanie celu tylko jest dostępne tylko przy poprzednim i następnym obiekcie. Ja chciałbym natomiast zaznaczyć mój cel, który widnieje mi na celowniku.

Śledzenie obiektu nie następuje od razu (trzeba chwilę poczekać aż obiekt się namierzy), zaznaczenie obiektu jest natychmiastowe.

Zatem:

1. To zależy wszystko od systemu celowniczego (upgrade?), czy niema to znaczenia?

2. Jest możliwość zbindowania, istnieje jakiś skrypt?

Czy po prostu tak ma być ? - tutaj w X3 zaznaczenie danego celu (namierzenie) za pomocą Joy'a = przycisk - śledzenie celu?

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...