Skocz do zawartości

Drony i skanery


bufi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.11.2013 o 21:59, Reavenn napisał:

Powinna działać. Podobno zostało to naprawione za pomocą pathu 1.14:

• Fixed issues with ship traders not accepting orders.

Ja tą misje pominąłem, bo robiłem ją przed tym updatem 😀

No to jest dziwne, bo ludzie z 1.14 narzekali, ze to nie zostalo jednak poprawione. U mnie tez nie dzialalo z reszta.

Patch 1.15 to poprawil ewidentnie.

Cytat

Teraz utknąłem na kupnie 300 racji żywnościowych, bo moja Construction Vessel coś nie chce kupować i muszę chyba kupić frachtowiec, do tego trzeba kasy ^^

No Construction Vessel jak nazwa wzkazuje sluzy do budowania, nie do handlu?

ps. A masz zainstalowane URV CargoLifter, (czy jakos podobnie sie to nazywa)?

[edit] zepsuli wyswietlanie statystyk dla zatrudnionej zalogi.

Co patch to 10 poprawek i 5 nowych bledow 😀 Górka jest stroma dla Rebirtha 😀

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2013 o 22:16, bufi napisał:

No Construction Vessel jak nazwa wzkazuje sluzy do budowania, nie do handlu?

ps. A masz zainstalowane URV CargoLifter, (czy jakos podobnie sie to nazywa)?

P.

Tak, poszperałem trochę w grze i C. Vessel ma możliwość przewożenia kontenerów 😀. Dowiedzialem się także dlaczego nie chciał kupywać jedzonka tylko stał pod tym "miejscem kupna".

C. Vessel jaką ją dostajemy, jest wyposażona tylko w 15 dronów konstrukcyjnych, które nie mają możliwości kupowania towarów. Musimy kupić w dilera statków drony mogące przewozić kontenery (w opisie drona jest napisane).

Z tego co pamiętam są to Interceptor MK1,MK2 i dron Interpid.

Jak wrócę do domu za kilka godzin to to sprawdzę . No chyba że mnie ktoś ubiegnie i powie czy to dziala 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2013 o 18:22, Reavenn napisał:

Hmm, sorki za zawracam głowe ale w której stoczni ?? 😉 Tej w Darned Hot Air? Bo ja nie mam tego drona do kupienia u dilera :/

Ta stocznia, tylko musisz być u dealera, który ma w ofercie ten okręt. Z tego, co napisałeś wnioskuję, że byłeś u właściwego, ale on nie miał dron na stanie. Wtedy trzeba chyba dostarczyć drony jako towar (sic!) do stoczni, ale tego nie jestem pewien

Zaraz dodam jakiegoś sceena

https://drive.google.com/file/d/0B8PUGDBcpU70dlg1TWx5cFVoVG8/edit?usp=sharing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem, starałem się ale bugi w grze mnie przerosły 😀 Jeszcze patch 1.16 zepsuł mi save-y i niewiele jestem w stanie zrobić. Mimo iż gra mi się podoba, to dam sobie spokój na kilka tygodni i pozwolę twórcom przez ten czas na dokończenie gry 😛.

Odnośnie kupowania towarów od stacji. Potrzebujesz na pokładzie drony Cargolifter. Jeżeli ich nie masz, to nie jesteś w stanie kupić żadnego towaru od stacji. Drony te kupisz w stoczniach u dilerów( albo i nie, jak ich nie będziesz miał w ofercie jak ja 🙁,wtedy się trzeba bawić w abordaże ). Spróbuj kupić te drony w stoczni w Darned Hot Air.

Druga sprawa to napęd skokowy transportowców. Jak masz paliwo to statek skacze. Jak nie to będzie się co jakiś czas skarżył pilot owego statku że nie ma paliwa i nie może skoczyć. Wtedy klikasz na jego portret(animacje) i rozkazać mu by kupił paliwo do skoków, albo nie używał napędu skokowego. Ta druga opcja również jest efektywna,ale zajmuje ciut więcej czasu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...