Skocz do zawartości

- - - - -

Polskie tłumaczenie X:Rebirth

17 odpowiedzi w tym temacie

#11 elgyd

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 02 lipiec 2017 - 20:15

Powiem tak- gram w t gr i mi bardzo się podoba- niestety angielski nie pozwala mi w pełni na jej wykorzystanie. Zróbcie coś z tym!!!
... proszę ;)

#12 Adrian327d

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 12:13

Nie licz na to naprawdę, robić spolszczenie dla garstki jest trochę średnie, zwłaszcza z taką ilością pracy, forum troszkę upada, mamut wymarł, trochę brzmi to tragicznie jak dla mnie, bo od 5 lat korzystam z tych wyżej wymienionych, każdy podupadł na duchu, każdy się starzeje, każdy zapomina o seriach X, sam niedawno (po raz dziesiąty) pobrałem czystego X3AP żeby zacząć od nowa, ale to już nie to samo uczucie jak dawniej, chętnie wrócił bym do X3:Reunion, ale bez skryptów z mamuta po polsku, to nie ma sensu... A X:Rebirth, pograłem godzinę, słaby odłam od serii :/ mało kto lubi X: Rebirth zwłaszcza w tych czasach, czekam osobiście na X4 jeśli wyjdzie to chętnie pomogę w tłumaczeniu (ale raczej główna seria będzie Dobrze przetłumaczona)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

#13 elgyd

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 19:34

Czego mi brakuje w serii X - dobrej walki powietrznej.

#14 rolnik_pl

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 04 lipiec 2017 - 03:50

Troszkę nie w temacie ale co do oczekiwań do nowego X4 ;)
https://www.alpha-or...stions-about-x4

#15 Adrian327d

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 16:25

@elgyd w kosmosie jest próżnia, nie ma powietrza 😁 taki off-topic lekko...

Jak dla mnie tłumaczenie X:Rebirth nigdy nie wyjdzie i nikt go nie zrobi, bo od premiery już trochę minęło, więc no trzeba żyć dalej 😉

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

#16 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1444 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 09 lipiec 2017 - 08:59

Wydaje mi się, że szybciej i łatwiej będzie podłapać podstawy angielskiego na tyle, by spokojnie grać, niż zebrać garstkę osób, które grają w Rebirth i byłyby skłonne poświęcić kilkadziesiąt-kilkaset godzin na tłumaczenie. Sam tytuł zły nie jest, ale kiepski start i odmienna koncepcja gry od tego do czego jesteśmy przyzwyczajeni spowodowała, że zainteresowanie jest małe. Mało graczy = mało modów = niższa długowieczność.

#17 elgyd

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 09 lipiec 2017 - 11:17

Staram się w to grać bez angielskiego. Powiem Wam , że nie wiem co chcecie o tej gry. Bardzo mi się podoba.

#18 Peroox

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisano 10 lipiec 2017 - 22:56

Opowiedz (tylko w innym temacie) o tym co ci się podoba, wrażeniach z gry itd. Może natchniesz kogoś do odpalenia gry... albo mnie do napisania mojej własnej recenzji z drugiego podejścia.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych