Skocz do zawartości

Crash przy100%


PsYcHo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moim rebirth'em. Gdy pasek dojdzie do 100% to gra dostaje crasha.

Ten sposób nie działa :/ Wie ktos jak to naprawić?

1) Right click your audio icon in the system tray and select 'Playback Devices'.

2) Highlight your default playback device.

3) Click the 'Properties' button.

4) Click the 'Advanced' tab.

5) Under the 'Default Format' drop down menu, choose 16 bit, 48000 Hz (DVD Quality).

6) Click OK.

7) Run the game.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem update, teraz mam kolejny problem. Jeśli dobrze rozumuje po angielskiemu, to teraz wyskakuje ze nie moge grać na win 7 32 bit bez 4gb ramu -.-

"Game cannot run on 32-bit without 4-Gigabyte tuning enabled"

W dniu 17.11.2013 o 20:46, LeWaR napisał:

Samo powinno się upatować....

Mam wyłączoną opcje auto-update gdyż mam ograniczony transfer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2013 o 18:24, LeWaR napisał:

Na devnet czytałem zupełnie odwrotne info.... pisali coś o nieograniczaniu graczy i 32 bit only ale to mi się gryzie z 8GB ramu w wymaganiach, bo niby jak na 32 bitach???

Choć nie znam się na Windowsach to wiem iż, w systemach Windows XP z PAE obsłużysz max 4GB, więcej nie dasz rady. Aby użyć więcej niż 3GB musisz zmienić system na 64bit.

Zapewne zmienią exe, aby móc zmienić wymagania. dla uruchomienia app.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krasz występuje przy ładowaniu tekstur. po prostu twój system dysponuje 2,5GB wolnej pamięci. To zdecydowanie za mało bo XR ma rozwalone kodowanie wierzchołków.

Spróbuj zmienić dźwięk na 44kHz. i sprawdź czy dysk ma transfer odczytu na poziomie 100MB w góre.

"ssd albo w raid...."

jedno-talerzowy dysk WD ma odczyt na poziomie 130MB przy pojemności 500GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...