Skocz do zawartości

Karty kolekcjonerskie X:Rebirth


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.11.2013 o 09:03, Yacek napisał:

Właśnie zauważyłem że mam w ekwipunku Steam trzy karty kolekcjonerskie X:Rebirth:

Lost Colony

Badlands Colony

Xenon H2O Collector.

Ja tez mam trzy, ale dwa zupelnie inne 😀

Lost Colony

Pride Of Albion

DeVries

Kompletnie nie mam pojecia, jakie są reguły ich zdobywania.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego że są 3 do wylosowania z 6, to można dostać te same co wam wypadły. Po skompletowaniu wszystkich kart możecie je wymienić na odznakę która będzie widoczna w waszym profilu. Gdy dostaniecie już 3 karty, to więcej system wam już nie wylosuje. Każdy kolejny komplet kart podnosi poziom odznaki, ale to już wtedy trzeba kupować karty. Obecnie cena jednej karty to 0.17-0.20 euro.

Można je także zdobyć wymieniając się ze znajomymi. Można je wymienić na karty z tej samej lub z innej gry. Jak ktoś by chciał tym się pobawić to można stworzyć własna grupę ze znajomych. Ogólnie to taki bajer, ale się przydaje do podniesienia rangi na steamie. Wydaje mi się że im wyższa ranga na steamie tym większa szansa na wylosowanie czegoś przy co tygodniowym podziale nagród. Ostatnio dostałem zniżkę na Company of Heroes 2, 40%. Szkoda ze tej zniżki nie można przekazać, bo tydzień wcześniej kupiłem akurat grę . :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...