Skocz do zawartości

- - - - -

X:Rebirth - pierwsze wrażenia

209 odpowiedzi w tym temacie

#31 Balbinka

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPip
  • 142 postów

Napisano 16 listopad 2013 - 06:00

A TAM BIADOLICIE I BIADOLICIE - poczekajcie troche a moderzy zmienia ta gre niedopoznania , to samo bylo z innymi grami najpierw byla podstawka na niej mogles pocwiczyc a mody jak przyprawa w zupie dodaly smaku grze.

#32 Marucins

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 16 listopad 2013 - 08:18

Już się nagrałem slide-show.

Faktycznie ta gra potrzebuje dodatkowych optymalizacji silnika.
O samej rozgrywce nie mam zdania bo pokaz zdjęć co prawda dość szybki to nie gra.

Opinia: Jak na razie to kasa zamrożona.

#33 elkomendante

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 16 listopad 2013 - 08:41

Mozesz najpierw sprawdzic gre sciagajac ja. Jezeli ci przypasuje to wtedy kupisz. Opiniami innych bym sie nie sugerowal. Jak dla mnie po calej zarwanej nocy z x3, gra daje rade. Trzeba sie przyzwyczaic. Mnie jedynie strasznie drazni to o czym pisalem powyzej - animacja skoku przez brame.
P.S
Nie zachecam nikogo do sciagania z torrentu, natomiast uwazam ze warto sprawdzic wyrob przed zakupem.

#34 marko22

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 140 postów

Napisano 16 listopad 2013 - 09:30

Wróciłem :D Jak tam wrażenia z nowej gry? :) Coś czuję, że nie warto wydawać tyle kasy :mellow: Obejrzałem gameplay i jak to wygląda tak, jak wygląda, to jednak podziękuję. Chyba że Yacek wprowadzi usprawnienia do silnika gry :D

Pozdro dla ekipy

#35 facemob

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 89 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X3: Reunion

Napisano 16 listopad 2013 - 09:37

Wykonanie statku w środku fatalne. Jedynie kokpit w miare wygląda. Ale jakoś takie ciemne. Te światła fatalne wyłączyłem je.

#36 BetonowaAnakonda

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 16 listopad 2013 - 10:56

Statki bugują się podczas eskorty. Nie można normalnie misji skończyć. Ja rozumiem, że gra wyszła dzień temu i są bugi, no ale bez przesady. Niektóre elementy są naprawdę niegrywalne.

#37 deedol

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 88 postów
  • Lokalizacjagdzieś na pólnocy...
  • Rasa: Paranid
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 16 listopad 2013 - 11:27

Mnie po kolejnej aktualizacji gra zaczeła poklatkowo chodzic... sie wqrzylem troszke :(

#38 Balbinka

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPip
  • 142 postów

Napisano 16 listopad 2013 - 11:46

ja fralam w The Elder Scrolls III: Morrowind i gra jako taka byla niebardzo grywalna obliwion tosamo ale fani porobili mody i zrobili najleprze RPG w jakie gralam mam nadzieje ze z XR fani zrobia tosamo.

wiec niema co biadolic tylko teraz latac poznawac gre i przyzwyczajac sie do interfejsu.

#39 Medyk

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 150 postów

Napisano 16 listopad 2013 - 12:36

A ja wam powiem tak, kto nie kupił niech nie kupuje. Gra standardowo na obecne czasy jest zabugowana przez prak jakich kolwiek betatestów. Gadanie że moderzy naprawią to jakieś jajo. Kase płace za grę a nie za mody. Dla modów to ją kupić mozna za pół roku w jakiejś promocji. Obecnie gra wygląda dziwnie, a pewne elementy są nie grywalne. Na dodatek możnosć prowadzenia tylko jednego statku jest śmieszna, nie o to chodziło w Xach w które wszyscy graliśmy. Warto z zakupem wstrzymać się do świąt. Gre troche połatają, może zoptymalizują, a promocjie też się pewnie trafią. Na chwile obecną gra wzbódza mieszane i negatywne odczucia.

#40 Kajdorf

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 38 postów
  • Gram w: X3: Albion Prelude

Napisano 16 listopad 2013 - 12:41

Ponieważ wczoraj miałem tylko godzinę wolnego czasu to za dużo nie pograłem ale już mnie gra na samym początku odrzuciła. Tekstury są brzydkie, jak zobaczyłem wygląd NPc to zacząłem szukać ustawień graficznych, czy przypadkiem nie mam czegoś źle ustawionego. Ikony na monitorze świata są małe. Pobawiłem się trochę mapami, ale jakoś dziwnie to wygląda. Kompletnie nie mogłem się połapać o co chodzi. Może to wina pierwszego podejścia, zanim nie obczaję o co tam dokładnie chodzi. Nie chce myśleć co się będzie działo przy większej zadymie bo miałem problem z zadokowaniem do pierwszej stacji. Sterowanie jest beznadziejne, statek zachowuje się jak w zwykłych zręcznościówkach, jakbym grał w Mass Efecta 1 i siedział w pojeżdzie do expolracji na planetach. Już tam mnie odrzucała konsolowość, a tutaj obawiam się że będzie jeszcze gorzej. Może dlatego bo wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do starszych części. Jakoś nie widzę tych wszystkich ułatwień dla nowych graczy, a powiedziałbym wręcz przeciwnie - gra ich odrzuci, jeśli już tego nie zrobiła. Patrząc co się dzieje na różnych forach i jaka jest ocena na metacriticu to Ego zaliczyło porażkę. Dawno nie widziałem takiego hejtu na jakąkolwiek grę. a gadanie że to zrobią moderzy żeby gra była grywalna to sorry, ale raz: to nie ich obowiązek tylko Ego, dwa: wiele rzeczy nawet moderzy wątpię żeby naprawili.Podejrzewam że dlatego wczoraj nie mogłem się zalogować na forum Ego, pewnie zbyt duży ruch na serwerze. Miałem sobie dzisiaj pograć dłużej, ale chyba wybiorę książkę, bo mi został do przeczytania ostatni tom "Miecza Prawdy"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych