Skocz do zawartości

- - - - -

X:Rebirth - pierwsze wrażenia

209 odpowiedzi w tym temacie

#21 elkomendante

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 15 listopad 2013 - 23:36

witam, zacząłem przygodę i jak na razie jakoś mi to wszystko nie pasuje. Ale może po czasie przekonam się do tej gry.
Od początku jedna drażliwa rzecz, której nie potrafię wyłaczyć - animacja skoku pomiędzy bramami. Normalnie krew mnie zalewa jak muszę patrzeć jak stateczek sobie śmiga. JAK TO WYŁĄCZYĆ??

#22 BetonowaAnakonda

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 15 listopad 2013 - 23:38

Nie da się. To element gry służący do eksploracji

#23 ryss

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 15 listopad 2013 - 23:50

Wyświetl postUżytkownik Cerber dnia 15 listopad 2013 - 23:23 napisał

wejdź do katalogu steam -> steamaps -> common -> X Rebirth PPM xrebirth.exe (czy akurat taka nazwa to nie wiem, nie mam xrebirth, ale rozszerzenie *.exe) właściwości, zakładka zgodność PS. I spróbuj odpalać jako administrator.

dzieki za pomoc Cerber- ale nic z tego nie dziala.

A moze ktos odpalil X Rebirth na W 8.1? A moze zrobic reinstal gry?

#24 marsb

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 16 listopad 2013 - 00:07

Wyświetl postUżytkownik ryss dnia 15 listopad 2013 - 23:50 napisał

Moze to kwestia ustawien audio: http://www.game-deba...0Loading%20Game

#25 Athelion

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaStargard Szczeciński
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 16 listopad 2013 - 00:08

Hmm rozgryzł ktoś kwestie kamery? W znaczeniu czy mogę "ztargetować" okręt i tak jak w AP obejrzeć go z "zewnątrz" i śledzić akcję z jego perspektywy lub chociażby obejrzeć własny okręt.

#26 El_Dar

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Albion Prelude

Napisano 16 listopad 2013 - 00:41

Więc troszkę moich opini:

1. Kokpit (wielu narzekało na ich braki) to ja powiem po paru godzinach gry po ...uj mi kokpit nie dość że zajmuje połowę ekranu to zapewne 30 % mocy karty idzie na niego.
2. mapa to jakaś porażka już nie mówię o jej wyglądzie ale choć by to, że włączenie jej zatrzymuje statek tak samo informacje na temat statku/stacji (zdarza się że mapa się nie wynurza i lipa nic nie widać)
3. wygląd gry ... no cóż ze względu na kiepską optymalizację na wyśrubowanych detalach nie da się na mym sprzęcie grać (a daje on radę z najnowszymi tytułami w Ultra ) a na średnich detalach to cóż gra nie powala.
4. sterowanie mam wrażenie że jest lekko z duu....y wzięte, statek miota się jak oszalały zwrotniejszy jest niż M5 w X3 oraz praktycznie nie posiada bezwładności odcinasz ciąg i 2-3 sec i stoisz a mówimu o jesdnostce wielkości M6
5. NPC są po prostu brzydkie, no cóż sexem ta gra nie epatuje :)
6. Kosmos stał się tłoczny jak współczesne nam miasta wszędzie pełno wszystkiego i czemu wciąż słyszę syreny policyjne.
7. Nie wiem czy zauważyliście ale te małe statki latające w pobliżu stacji jak lecisz równolegle i zgodnie z ich kierunkiem to się "zatrzymują" znaczy się lecą ale znika ich "płomień" z silników.

8. Cały czas grając w X-Reb. nie mogłem się pozbyć myśli że w Belt of Aguilar koło wschodniej bramy dryfuje porzucony TL - Ryu i muszę odpalić AP by go zebrać najpierw wyganiając jakoś tego Q co go doprowadził do dryfu ;)

#27 kwar

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 17 postów
  • LokalizacjaPiła
  • Rasa: Paranid
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 16 listopad 2013 - 00:58

Wyświetl postUżytkownik ryss dnia 15 listopad 2013 - 23:50 napisał

Ja odpaliłem na 8.1 bez kłopotów, ale sprzęt mam słaby i na razie to fajny pokaz slajdów jest :D

#28 Moskit

Mistrz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • LokalizacjaSzczecin City
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 16 listopad 2013 - 02:34

Moje pierwsze wrażenia dobrze opisz jedno słowo - Dziwność.

Mam pierwsze godziny za sobą i grało mi się w to strasznie dziwne. Ni to stary X, ni to intuicyjny space-sim. Ludzie Ego zrobili grę i chyba chcieli wynaleźć koło na nowo, jednak coś im to chyba nie wyszło.

Nie wiem, po prostu nie wiem. Muszę jeszcze trochę pograć, ale mam poważne obawy, że skopali tę grę. :/

#29 Balbinka

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPip
  • 142 postów

Napisano 16 listopad 2013 - 04:26

zaczynam to ogarniac , ale mam nadzieje ze to tylko takie poczatki sa trudne , jak zaczelam grac w X3 reunion to tez mnie sie wydawalo ze strasznie trudne i nie dam rady . A jednak to byla jak dla mnie najleprza gra z X-sow.

#30 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 16 listopad 2013 - 04:33

Czytając wasze wypowiedzi, oraz przeglądają kilka tematów na forum Egosoftu, dochodzę do wniosku, że moje obawy w pełni się sprawdziły i gra nie jest warta kupna. Miałem ją dziś nabyć (głównie dla tłumaczenia), ale stoi to pod wielkim znakiem zapytania (tłumaczenie również).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych