Skocz do zawartości

Jak najsensowniej grać w BtF


boju
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od miesiąca pogrywam w BtF i wstyd się przyznać, ale sobie nie radzę, a grywałem już w różne gry.

Mam już zalicznocyh ok. 150 godzin i stoję raczej w miejscu.

Mam niemiecką instrukcję 290 stron, ale bardziej to opowiadanie niż opis misji do wykonania.

Polatałem sobie, pohandlowalem, rozbudowalem ładownie statku

ale tak naprawdę nie wiem, jakie misje mam wykonać.

Rozbudowa statku jest bardzo droga, handluję teraz podkładkami krzemowymi (Sillizium Scheiben),

bo najwięcej za nie płacą, ale nie wiele jest miejsc, gdzie mogę je sprzedać, stąd też bardzo wolno

zdobywam nowe kredyty.

Ładownię rozbudowalem już do 260, czyli dużo kredytów wpompowalem w rozwój ładowni.

BtF to na pewno bardzo ambitan gra i dlatego chciałbym ją ukończyć.

Czy ktoś na forum mógłby mi podpowiedzieć najlepjej kilka kroków,

jak rozpocząć wreszcie przygodą z BtF?

Gdzie mógłbym znaleźć ewentualnie poradnik z misjami, aby ruszyć z miejsca

z tą ciekawą i rozbudowaną grą?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Boju, polecam wersję ang. Jest lepsza od niemieckiej, bo tworząc mapę niemiecką, omal nie połamałem sobie języka wpisując w kratkę po kratce nazwy sektoròw. Hehe. Polecam dostań gdzieś X-Golda po ang. I będzie gucio. Jeśli chcesz, to mam savy z ver. Germany także w ròżnych etapach misji. 😀 Pozdrawiam. Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...