Skocz do zawartości

- - - - -

Archiwizator - komentarze

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xenon.Q

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 194 postów
  • LokalizacjaPiła
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 25 wrzesień 2013 - 11:50

Jestem otwarty na krytykę :) Mam nadzieję, że ktoś taki się znajdzie bo chciałbym uczyć się na swoich błędach. Miłego komentowania :P

PS: Każda część będzie miała swoją własną ekranizację.
PPS: Jest to dopiero zapowiedź. Prawdziwa historia zacznie się dopiero od 2 części.

#2 BetonowaAnakonda

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 25 wrzesień 2013 - 14:41

Bardzo mi sie podoba taka metoda prezentacji. Jest super!

#3 Xenon.Q

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 194 postów
  • LokalizacjaPiła
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 25 wrzesień 2013 - 14:47

Więc mam nadzieję, że zostaniesz z tym opowiadaniem aż po sam koniec :). W następnej części ekranizacji pojawią się ujęcia z gry.

#4 Revan

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaLehon, planeta Rakatan
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 29 wrzesień 2013 - 08:41

Przy twoim opowiadaniu zrodziło mi się w głowie takie pytanie: Czy Xenoni mają własne ciała, czy też są "wklepane" w komputer pokładowy statku na którym aktualnie się znajdują? Muszę przyznać, że zapowiada się smakowita historia ^_^.

P.S. Ekranizację robisz sam (jakiś program?) , czy też wykorzystujesz materiały z jakiejś gry? Jeśli to drugie to mógłbyś napisać, z której, gdyż jestem ciekaw :).

#5 Xenon.Q

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 194 postów
  • LokalizacjaPiła

Napisano 30 wrzesień 2013 - 14:49

Jednostki Xenońskie są "wklepane w komputer", a wizja że są czymś w rodzaju cyborgów została przeze mnie wymyślona na potrzebę ekranizacji jak i samego opowiadania. Ekranizacja jest moim starym projektem. Pomysł na takie opowiadanie zrodził mi się w sumie właśnie na oparciu o tą animację.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych