Skocz do zawartości

Sektory Boronów: Pszenica i Teladianium


Riess
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz gdy moja flota handlowa osiągnęła limit (35ut), postanowiłem skupić się na budowie fabryk.

Fabryki żywności AI skupują surowce drugorzędne produkowane przez inne rasy, zwykle same wymagające do produkcji tylko ogniw słonecznych, więc uznałem że zacznę od produkcji pszenicy i teladianium w sektorach boronów.

Nie sprawdzałem Teladianium w praktyce, ale kompleks składający się z 2l farm pszenicy postawiony w Menelaus Frontier generuje stały i fajny zysk.

Zastanawiam się nad budową trzech samowystarczalnych kompleksów które produkowały by i sprzedawały po minimalnych cenach pszenicę i teladianium w Shore of Infinity, Reservoar of Tranquility i Ocean of Fantasy.

Zależy mi na samowystarczalności bo umożliwia to produkcję po cenie minimalnej, a to gwarantuje że AI zawsze wybierze mnie, a ja sam nie będę musiał się martwić o dostępność surowców.

Ciekawią mnie doświadczenia i obserwacje innych graczy. Budował ktoś takie fabryki u Boronów? Jest sens bawić się w samowystarczalne kompleksy, czy może spokojnie wystarczy jeden-dwa TS'y do zaopatrywania ich w ogniwa i trochę wyższa cena sprzedaży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze tworzyłem swoją "bazę" w Nieznanym sektorze. <--- Odnośnik do grafiki. Łączyłem go sobie wówczas z sektorami Omicron Lyrae i Kingdom End za pomoća skryptu "Jumpgate Construction Technology". Wówczas moje stacje przynosiły wielki zysk gdyź miałem możliwość handlowania z Boronami i Argonami bez jakich kolwiek walk w moim sektorze. Możliwe , że Ci się to nie przyda ale może ktoś inny skorzysta z mojego sposobu. Pozdrawiam 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...