Skocz do zawartości

Procent osłon i kadłuba


Vertaril
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przepraszam, że tworzę nowy temat, który być może już jest, ale szukałem i nie znalazłem. Przetrząsnąłem również Google.

Czy istnieje skrypt lub ustawienie w grze, które pozwoliłoby mi widzieć (szczególnie na pasku u dołu ekranu) procent osłon i kadłuba, a nie ich paski jak to jest w oryginale?

Coś na wzór widoku z tego filmiku:

I przy okazji chciałbym jeszcze o coś zapytać: od wczoraj próbuję wykonać misję 7 fabuły Terran. Czytałem FAQ, czytałem różne związane z tym tematy i wypróbowałem wszystkiego. Statek nie zostaje uznany za ziemski po trzech próbach, nawet po dziewięciu 😀 próbowałem tego systemu używając polecenia pirackiego, jak i dodatkowej komendy Wyrzuć wszystkich marines. To wciąż nic nie daje. Próbowałem odczekać, aż zrobią to marines ziemscy, jednak po ich wyrzucie odlatują oni w siną dal, 180 stopni w odwrotnym kierunku na statek. Zapis mam zaraz sprzed podlecenia pod #deca, próbuje wielu kombinacji i nadal nic nie pomaga. Statek nie ma uzbrojenia, więc wydaje się że nie potrzeba dodatkowych statków niż podarowany mi w pełni wyposazony Vidar, którym non-stop strzelam utrzymując osłony na poziomie 0% przez cały okres trwania próby abordażu/abordażów.

Stoję w miejscu, nie mam pojęcia jak pchnąć to do przodu, a jest to ostatnia misja tej kampanii, zależy mi na jej skończeniu skoro już tylko to mi zostało. Poradzicie mi coś na to?

Z góry dziękuję za pomoc 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2013 o 18:15, Yacek napisał:

A po co skrypt lub mod skoro jest to w standardzie gry?

Pasek boczny, Rozgrywka, Numeryczne wyświetlanie inf. o osłonie/kadłubie.ustawić na TAK.

Super, dzięki za naprowadzenie, przeoczyłem to, mój błąd 😀 a wiesz coś może o moim drugim problemie, cokolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie spróbowałem i było tak samo, że jeden Scabbard który jest oznaczony jako cel misji, podleciał, wypuścił bodajże 5 pilotów i zaczęli odlatywać w różne strony tylko nie tam gdzie powinni, a drugi Scabbard po zdjęciu osłon zatrzymał się w drodze do #deca w odległości jakichś 12km od celu.

Dodam też, że gdy osłony zostaną zdjęte, oznaczenie statku z czerwonego przechodzi na niebieskie i nie jest już widoczny jako wróg a zwykły statek, jednak nie przechodzi na stronę Terran, Muzyka oczywiście też się zmienia na typową dla sektora. Dokładnie w tej chwili dzieje się to wszystko, co opisałem wyżej, czyli wyrzucenie odlatujących pilotów i zatrzymanie się Scabbard, niezależnie od odległości.

Może to wszystko kwestia błędu w grze i nie da się już tego naprawić (odpukać)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję, chociaż ostatnio próbowałem to chyba nie było, ale podlecę jeszcze raz, bliżej, z różnych stron. SCS nie wchodzi w grę przy przejmowaniu statków fabularnych, prawda?

A jednak, po przejęciu SCS-em statek przejęli ZIemianie 😀 bardzo dziękuje za pomoc, temat można zamknąć 😀

Edytowane przez Swimmer111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...