Skocz do zawartości

- - - - -

Ekranizacje opowiadań pilotów.

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xenon.Q

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 194 postów
  • LokalizacjaPiła
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 12 sierpień 2013 - 15:59

Witajcie! W tym temacie chciałbym przedstawić pomysł, który naszedł mnie właśnie dzisiaj. Tak jak w temacie chodzi mi o tworzenie ekranizacji opartych na Waszych, wcześniej napisanych opowiadaniach. Ekranizacją zajmę się ja, lecz mam zamiar być w ciągłym kontakcie z osobą, która by chciała ową ekranizację ujrzeć. Chętnych proszę o pisanie w tym temacie. Jeżeli znajdzie się kilka osób zrobię dla siebie kolejkę według której będę wykonywał prace. Po utworzeniu takiej ekranizacji oczywiście znajdzie się na oficjalnym kanale YouTube naszego forum gdzie każdy zainteresowany będzie mógł sobie ją obejrzeć. Pozdrawiam :)

#2 BetonowaAnakonda

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 12 sierpień 2013 - 19:01

Szkoda, że nam się nie udało z Elitarnymi ;/. Ja myślę, że wysyp opowiadań dopiero się zacznie. Gdy nadejdzie X Rebirth.

#3 Xenon.Q

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 194 postów
  • LokalizacjaPiła
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 12 sierpień 2013 - 19:12

Też żałuję, że tamten projekt nie wyszedł. Ale w większej części uzależnione było to od osób, które albo nie posiadały sprzętu do nagrywania lub po prostu nie mogły.

#4 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 12 sierpień 2013 - 19:28

Można było projekt zmodyfikować, tak aby obeszło się bez nagrywania głosów. Nie każdy ma głos jak Krystyna Czubówna.

#5 Xenon.Q

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 194 postów
  • LokalizacjaPiła

Napisano 12 sierpień 2013 - 19:32

Wyświetl postUżytkownik Yacek dnia 12 sierpień 2013 - 19:28 napisał

Można było projekt zmodyfikować, tak aby obeszło się bez nagrywania głosów. Nie każdy ma głos jak Krystyna Czubówna.
Nie no jasne Yacek można i to zawsze. Nadal mam ten plik z tym wideo. Ale na razie zajmijmy się tym projektem :)

#6 Peroox

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisano 13 sierpień 2013 - 00:13

To przynajmniej pochwaliłbyś się tym co stworzyłeś na video. Może wtedy znalazła by się odpowiednia grupa chętnych do nagrań :D

#7 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 13 sierpień 2013 - 02:58

Wyświetl postUżytkownik Peroox dnia 13 sierpień 2013 - 00:13 napisał

To przynajmniej pochwaliłbyś się tym co stworzyłeś na video. Może wtedy znalazła by się odpowiednia grupa chętnych do nagrań :D
http://xudb.pl/topic...dpost__p__37372

#8 Peroox

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisano 13 sierpień 2013 - 13:15

Te wszystkie epickie trailery to widziałem wszystkie, ale tu chodzi o pełną wersję.

#9 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 13 sierpień 2013 - 16:32

Wyświetl postUżytkownik Peroox dnia 13 sierpień 2013 - 13:15 napisał

Te wszystkie epickie trailery to widziałem wszystkie, ale tu chodzi o pełną wersję.
Sęk w tym, że nie ma.

#10 Xenon.Q

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 194 postów
  • LokalizacjaPiła

Napisano 13 sierpień 2013 - 19:39

To jest ostatnia wersja na której zakończyłem prace. Zawsze można je wznowić ale na razie jest inna propozycja :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych