Skocz do zawartości

Jak kupić X-Rebirth?


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 14.11.2013 o 21:01, henryk5pio napisał:

Cena trochę jak za zboze, chociaż za SKyrima dałem podobną kwotę 😁 Jest jakieś oficjalne, działające demko, czy to trochę kupno kota w worku?

noo.... najlepiej jak darmo dają

_______________________________________________________________________________________

109,99zl to cena bardzo przystępna, nie sądziłem, że dzień przed premierą zakupie grę w tak niskiej cenie

Moskit - dzięki..... skorzystałem z kodu , skusiłem się na 1,5 godziny przed 15 listopada 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muve.pl właśnie posłało mi na maila steamowy kluczyk 😉 Punkt 00:01 😛

Jutro zobaczymy jak sterowanie padem się sprawdza 😛 Niestety nie miałem cierpliwości by skonfigurować to na AP, mimo braku przypisanych klawiszy... kilka wykonywało po 3 funkcje naraz (przykładowo jeden strzelał, zmieniał rakiety i jednocześnie kierował obraz w prawo, godzinę nad tym siedziałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2013 o 22:40, FSEbola napisał:

noo.... najlepiej jak darmo dają

_______________________________________________________________________________________

109,99zl to cena bardzo przystępna, nie sądziłem, że dzień przed premierą zakupie grę w tak niskiej cenie

Moskit - dzięki..... skorzystałem z kodu , skusiłem się na 1,5 godziny przed 15 listopada 😮

Nie idzie mi o to, że musi być za darmo, ale jest drogo, jak dla Mnie przynajmniej... A zamaist rzucać sarkazmem, co każdy potrafi, mogłeś albo zmilczeć, albo odpowiedzieć na drugą część mojej wypowiedzi dotyczącą wersji demonstracyjnej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2013 o 18:20, henryk5pio napisał:

Nie idzie mi o to, że musi być za darmo, ale jest drogo, jak dla Mnie przynajmniej... A zamaist rzucać sarkazmem, co każdy potrafi, mogłeś albo zmilczeć, albo odpowiedzieć na drugą część mojej wypowiedzi dotyczącą wersji demonstracyjnej,

Spokojnie panowie.

Co do ceny, kwestia gustu, ale biorąc pod uwagę ceny nowych gier, wcale nie jest drogo.

A co do pytania o demo, to po pierwsze zły temat, a po drugie sprawdź na stronie Egosoftu w dziale download dla X:Rebirth, będziesz wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.11.2013 o 11:29, Centaur045 napisał:

Zastanawiam się nad Albion - Prelude. Ale na razie nadal tłukę znòw od niedawna X3TC.

Do 3 grudnia jest jesienna promocja na steam -50% na X3AP, kosztuje tylko 4,99 ojro, niestety, warunek to posiadanie steamowego X3TC na który również jest promocja -50% za cenę 4,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podczas instalacji, czy dostajesz umowę, w której egosoft udziela Ci licencji - wystarczy, że rzucisz okiem na nagłówek, ewentualnie pierwszy akapit, całej umowy nie ma, co czytać, bo w 99% przypadków można je streścić jako "Możesz tylko grać i nic więcej - żadnej odsprzedaży, nagrywania, krytykowania itp. chyba, że Ci pozwolimy" (większość tych zapisów i tak jest sprzeczna z prawem zarówno polskim, jak i międzynarodowym), czy umowę, gdzie stroną jest steam, a ty jesteś subskrybentem, a nie licencjobiorcą. Masz wersje pudełkową, więc o ile instalujesz z płyty, to pewnie dostajesz umowę od egosoft. Interesuje mnie, jak to jest w przypadku samego klucza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Odświeżam temat, bo kilka dni temu zajrzałem do biedronki i rzuciły mi się w oczy jakieś przecenione gry. Nie spodziewałem się wiele, ale jakież było moje zdumienie gdy spośród kupki symulatorów koparek, traktorów i innych ustrojstw wygrzebałem pudełko z X-Rebirth. Cena 8,99 zł. Nie wiem czy pojawiały się w losowych sklepach ale może warto zerknąć. Znalazłem także dosyć ciekawie wyglądający Warlock: Mistrz Magii, w tej samej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm w sumie za 8,99 może bym się skusił, aczkolwiek specjalnie lecieć dla tej gry do sklepu to trochę za wiele 😀 , ale na dniach będę miał po drodze to zobaczę, czy coś będzie...

Cytat

Lol, serio to był Rebirth? To wersja z kluczem Steam?

a są wersje bez steama? bo prepierowa na pewno steama wymagała niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...