Skocz do zawartości

Jak kupić X-Rebirth?


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.08.2013 o 03:17, Yacek napisał:

I w ten sposób czar nowej, wspaniałej gry, prysł. Zniszczył go realizm rynku 😀

miejmy nadzieję Yacku że ten realizm rynku dość szybko wymusić na Steamie 'chęc' mniejszego zysku na tej grze.

Przy takiej cenie pre oredera w wersji elektronicznej aż strach pomyśleć ile sobie na dzień dobry zazycza w dniu premiery, gdzie tymczasem na amazone pre order 30funtow w wersji pudelkowej kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 20.08.2013 o 03:17, Yacek napisał:

I w ten sposób czar nowej, wspaniałej gry, prysł. Zniszczył go realizm rynku 😀

I tak i nie. Skoro tyle sobie zycza to musi to byc naprawde dobra gra i pewnie taka jest. 7 lat pracy, to dosyc sporo.

Chyba dlugo nie zobaczymy tak zlozonej i skomplikowanej technicznie gry. W calosci napisana w 64-bit. Nie ma drugiej takiej na ten dzien.

Wlozono w nia sporo pracy i pieniedzy.

Bernd powiedzial, ze gdyby nie umowa ze steamem, prawdopodobnie w ogole bysmy nie zobaczyli tej gry.

(wieksza ilosc klientow i gotowki) Bo kiedy robili X Reunion, wpompowali mase kasy. Wiec uszanujmy ich prace.

Oczywiscie, cena jest zbyt wygorowana i nie zanosi sie aby do konca roku bylo taniej.

Ok, na Świeta beda promocje na Steam, ale X Rebirth imho co najwyzej zejdzie -50%

O polskim wydaniu tez nic nie slychac. Moze nie bedzie w tym roku premiery pl.

Ja zaciskam pasa do konca roku, bo juz kupilem X Rebirth a jeszcze czeka mnie upgrade sprzetu

specjalnie pod Rebirtha.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2013 o 05:26, bufi napisał:

I tak i nie. Skoro tyle sobie zycza to musi to byc naprawde dobra gra i pewnie taka jest........

P.

oby to nie był przerost formy nad treścią. Diablo 3 też miało być dobre, też nieskończenie długo/ dłużej czekaliśmy,

cena na dzień dobry też była wysoka (jak dobrze pamiętam w dniu premiery 190zł)

a okazało się co??? Gra nie warta funta kłaków. Co prawda w tym przypadku odrzucam myśl ze Rebirth może być tak spaprany jak wyżej wspomniana gra. Miejmy nadzieję że w chociaż w tym przypadku czas przełoży się na jakość 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2013 o 05:42, FSEbola napisał:

oby to nie był przerost formy nad treścią. Diablo 3 też miało być dobre, też nieskończenie długo/ dłużej czekaliśmy,

Dobry przykłąd z Diablo3. Akurat mniew ogole nie interesi Diablo ale Blizzard zawsze byl porzadna firma z porzadnymi produktami.

Na gry space-sim moge na pewne niedociagniecia przymknac oko. Ale nie wierze, ze ludzie ktorzy zajmuja sie od wielu lat

jednym gatunkiem gry, moga cos spaprac. Tym bardziej, ze wiekszosc z nich to pasjonaci tego typu gier, wiec wiedza

jak utrzymac klimat w grze i niczego nie spaprac. Ok, beda lamenty i placze przez pierwszych kilka miesiecy.

Ale po kilku miesiacach beda poprawki, mody, skrypty. Zapowiedziano, ze modowanie gry bedzie duzo latwiejsze niz w poprzednich czesciach.

Praktycznie wszystko mozna bedzie zmienic A i developerzy, jak sami powiedzieli, ze ZAWSZE sluchaja glosow graczy wiec, mozna sie spodziewac

w grze zachciewajek graczy, wlacznie z mozliwoscia sterowania roznymi typami stakow.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie stara zasada kupiecka: "mała marża - duży obrót"? 😀

Imho przy cyfrowych dystrybucjach obecnie przebijają się dobre gry za grosze (popatrzmy chociażby na takie humblebundle).

Oczywiście - tutaj mamy podejście korporacyjno-marketingowe, gdzie sprzedający wie, że jest grupa nabywców, którzy zapłacą każdą kasę za ich produkt - a za pół roku kupi reszta biedoty za promocje 75% albo 90% 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2013 o 05:21, FSEbola napisał:

miejmy nadzieję Yacku że ten realizm rynku dość szybko wymusić na Steamie 'chęc' mniejszego zysku na tej grze.

Przy takiej cenie pre oredera w wersji elektronicznej aż strach pomyśleć ile sobie na dzień dobry zazycza w dniu premiery, gdzie tymczasem na amazone pre order 30funtow w wersji pudelkowej kosztuje

Bez rabatu to 49,99. Ciekawe czy cena na Amazonie utrzyma się po opublikowaniu cen Ego.

W dniu 20.08.2013 o 05:26, bufi napisał:

I tak i nie. Skoro tyle sobie zycza to musi to byc naprawde dobra gra i pewnie taka jest.

Może. Okaże się jak wyjdzie.

Mnie cena nie przeraża, dlatego dałem emotke na końcu wypowiedzi. Ale zapewne wielu powstrzyma ona przed kupnem gry, mimo że czekają na nią od "7 lat".

To czy kupię grę, lub nie zależy od innych powodów i jak na razie skłaniają się one w stronę NIE. Dlaczego? Choćby dlatego ,że nie lubię kokpitów, a tu bez tego jak na razie gry nie widzę. Ten kokpit w X-R razi mnie i odstrasza. Nie podoba mi się to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2013 o 16:59, Yacek napisał:

NIE. Dlaczego? Choćby dlatego ,że nie lubię kokpitów, a tu bez tego jak na razie gry nie widzę. Ten kokpit w X-R razi mnie i odstrasza. Nie podoba mi się to.

Kokpit można wyłaczyć. Jest to dobrze widoczne na kilku screenach.(widoczny sam celownik). Wada; nie widać 'zegarów'. Choc nie wiem czy akurat dla Ciebie to wada.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to brak kokpitu zauważyłem tylko przy sterowaniu droidami. A jak pisałem, jest tylko jedno "ale" z kilku.

Dlatego czekam na jakieś demo, aby się przekonać i dopiero podjąć decyzję.

I mam nadzieję, że Egosoft nie rozminie się z oczekiwaniami graczy (moimi też) i nie podzieli losu innych producentów gier, których wizje nowych gier zbyt odbiegały od wizji graczy tych gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2013 o 19:34, BishopLocke napisał:

Na Zavvi 27 funciaków.

http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/x-rebirth/10448547.html

I tak drogo, ale lepiej niż 45 euro.

Mam nadzieję, że w miarę szybko będzie się dało kupić za jakieś 20 funtów, tyle mogę dać.

http://xudb.pl/topic/2528-jak-kupic-x-rebirth/page__view__findpost__p__39531

Najpierw czytać, potem pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panikujcie tak z tymi cenami, jeśli tylko zostanie wydana w Polsce to po roku pewnie będzie ją można kupić za 30 zł w PKK, a nawet jeśli nie to nie będzie kosztować stówy, w Polsce gierki szybko tanieją - no oprócz gier blizzarda, one nie tanieją :/ , a jeśli nie zostanie wydana to kupi się na jednej ze steamowych wyprzedaży za parę euro, wystarczy trochę poczekać, co do obecności kokpitów to juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 wreszcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dopiero niedawno za zatrwarzającą cenę 9 zł sprawiłem sobie wszystkie poprzednie części 😀 (wygrzebalem w koszu z wyprzedarzami w Realu) i zacząłem bawić się TC wcześniej cały czas siedziałem przy Reunion, więc o ile Rebirth podoba mi się, o tyle mam jeszcze całą masę zabawy z TC 😀 Pewnie doczekam wersji PL i to za 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...