Skocz do zawartości

Mamut HQ już biega...


LeWaR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pod adresem Mamut dostępny jest nowy serwis traktujący o grze X3: reunion i jego następcy X3: Terran Conflict. Zawiera Newsy, Download i parę innych ciekawych elementów. Pozwala na pełną współpracę z użytkownikami przy wprowadzaniu zawartości. Znaleźć tam można potrzebne skrypty i ciekawe statki do wprowadzenia do gry.

Serwis jest świeży, bez własnego templata, treść jest uzupełniana na bieżąco, w miarę wolnego czasu.

Zapraszam do odwiedzania i komentowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...
  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Dawno mnie nie było a tu taka informacja 🙁

Cóż, ślub i inne zajęcia nie pozwoliły mi na granie, ale teraz mogłem spokojnie wrócić do X3. A ponieważ mój sprzęt nie udźwignie nic powyżej X3R z XTM to na tym się zatrzymałem. Całe szczęście, że miałem kilka skryptów i XTMa na jakimś starym dysku.

Gdyby ktoś potrzebował to do X3R mam BSE, SCS, Sector Takeover, Bank Teladii (to po ang), nvidium mines, jdk i asteroid relocator. Mam też spolszczenie do XTMa i bonus packa. A... no i mam Military Hud MkII i CombatMod2 (chyba tak to się nazywało). I wpis do rejestru dla X3 ze steama.

Brakuje mi tylko mapy Scorpa po polsku, ma ktoś może? Bo ta angielska taka szara 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...