Skocz do zawartości

Przygody Wędrowća Do hmm... Właśnie Dokąd?- Komentarze


Master34
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jestem nowy Na forum. Jakimś dziwnym trafem ominoł mnie świat X-Universe a natknołem się na X2 Przypadkiem u kumpla więc sobie hmm wziołem w sumie bo dalej go mam. Zainteresowałem się i niedawno kupilem Reuniona z Allegro (wiem że jest TC i AP ale jakoś stwierdziłem ze Reunion mi wystarzczy i przeczekam z nim do X-Rebirth) Udało mi się dotrzeć do tego działu który już chyba wygasł ale zainspirowany tutejszymi opowiadaniami sam postanowiłem pisać sobie trochę urozmaiconą wersje dziennika podczas gry.

Zainstalowany oczywiscie XTM plus kilka skryptów.

Jak ktoś w tym dziale jeszcze żyje zapraszam do komentowanie 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię. Cieszę się że kolejny kreatywny człowiek doszedł na forum 😀 . Bardzo fajne piszesz. Sam tak chciałbym, ale nie mam odwagi 😛 . Mnie osobiście się bardzo podobało. Mam nadzieję że będzie to drugie skończone opowiadanie na tym forum 😛 . Kilka błędów ortograficznych, literówki, ale da się odczyać. Mam nadzieję że to opowiadanie nie skończy jak prawie wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie, Sorry że dopiero po dwóch misiącach ale miałem "pewne problemy" a także gram od pewnego czas w WOT-a głównie, myślałem że porzuce to opowiadanie ale jednak chce to skończyć bo mam pomysł na całą historię,,,, w sumie to głównie na jej koniec 😁 tak aby był związany z nadchodzącym X-Rebirth, trochę zmodyfikowałem to co było i dodałem kolejne odcinki* jak będe mieć czas to dodam następne. Piszę to dla własnej przyjemności jak mi się nudzi więc jeszcze nie obiecuje że na pewno skończe (chyba że reszte wymyśle) ale się postaram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedą sie pojawiać nieregularnie 😉 a tak na marginesie zawsze czytam teksty przed publikacją, i to kilka razy ale jak się wie co się napisało to dużo łatwiej jest coś pominąć. Dodałem dalsze fragmenty, mam gotowy jeszcze jeden dość spory ale muszę najpierw trochę pograć żeby wiedzieć co się stanie dalej aby to było wszystko zgrane do kupy 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...