Skocz do zawartości

Nowe fabuły w AP 3.0


piotr111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania otrzymania zaproszenia do fabuły Ciemne Interesy:

- Wysoka ranga u Splitów.

- Posiadanie UFJD

- Zakończone fabuła HUB lub Luźne Zakończenie.

Wymagania otrzymania zaproszenia do fabuły Kłopoty Korporacji:

- Ranga handlowa 15

- Posiadanie UFJD

- Zakończone fabuła HUB lub Luźne Zakończenie.

Fabuła Przełamanie Barier rozpoczyna się w trakcie fabuły Kłopoty Korporacji (gdzieś w 7-8 misji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są trzy nowe opcje startowe

Podróżnik z Aldrina - bez fabuły, ruszasz w świat mając u wszystkich dobrą reputację

Zagubiony Lar - nie wiem, jak to ugryść. Startujesz w transportowcu z pasażerami rodu królewskiego w środku wrogiego sektora, próbowałem parę razy ale dotarcie do jakijkolwiek bramy graniczy z cudem.

Świadek Gonerów ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2013 o 15:21, Ivo napisał:

Są trzy nowe opcje startowe

Nie nowe, tylko ponownie odblokowane, opcje te były w TC.

W dniu 23.05.2013 o 15:21, Ivo napisał:

Podróżnik z Aldrina - bez fabuły, ruszasz w świat mając u wszystkich dobrą reputację

Bez głównej fabuły AP (argońskiej), pozostałe fabuły są dostępne, tak jak na wszystkich innych opcjach startowych (oprócz "własna gra")

W dniu 23.05.2013 o 15:21, Ivo napisał:

Zagubiony Lar - nie wiem, jak to ugryść.

Nie gryź, czytaj Encyklopedię: http://xudb.pl/topic/1856-encyklopedia-uniwersum-x/page__view__findpost__p__30256

Rasa Boroni, sekcja Biologia i anatomia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2013 o 15:21, Ivo napisał:

Zagubiony Lar - nie wiem, jak to ugryść. Startujesz w transportowcu z pasażerami rodu królewskiego w środku wrogiego sektora, próbowałem parę razy ale dotarcie do jakijkolwiek bramy graniczy z cudem.

Kwestia szczęścia. Przy którymś starcie uda Ci się trafić na taki układ statków który pozwoli się przedrzeć od bramy do bramy. Warto przy tym używać napędu bocznego w roli 'dopalacza'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
W dniu 8.01.2014 o 20:27, Yacek napisał:

I tak i nie.

Fabuły znane z TC nie są dostępne w AP (mowa o czystym AP).

Natomiast są inne, nowe fabuły, które umożliwiają zdobycie UFJD i HUB. Fabuły te zostały dodane patchem 2.0 http://xudb.pl/topic/2326-patche-dla-ap/

Dzięki za szybką odpowiedź. Wróciłem po długiej przerwie do X3 i jeszcze nie ogarniam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

http://xudb.pl/topic/2351-fabula-koniec-czy-co/page__view__findpost__p__38542

Kłopoty Korporacji kończą się gdy dostaniesz korporacyjna HQ.

Rozproszony Hipernaped otrzymujemy po skończeniu Teladianskiej fabuły PHQ.

Jeśli grasz z modem XRM to raczej zapomnij o skończeniu Kłopotów Korporacji. W pewnym momencie fabuły przestaniesz dostawać kolejne zlecenia. Ja tak miałem kilka razy, pisali też o tym inny gracze w temacie moda na forum egosoftu.

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

1 . Witam serdecznie Piszę bo potrzebuję pomocy w Misji "kłopoty korporacji" .

Potrzebuję pomocy w odszukaniau " Chu t'Ztk" - Odzyskanie akcji .chodzi o podrzucenie 25 szt. gwiezdnej wódki przelecialem cały sektor profil center alfa i nie mogę znaleść. dzięki za pomoc

2. Będąc w trakcie misji "Polowanie na skarby" utraciłem dostęp do HUB w misji "odwieczni wrogowie" wie ktoś jak mi pomóc .( mam podłączyć sektor zyarth's stand ale nie mam dostępu do HUBa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stety nie znalazłem czego szukalem - trudno . Mam jeszcze jedno pytanie czy można zacząć inne misje ? bo ja nie mam nic żadnej wojny między nacjami , z xenami czy khak nic jeśli ktoś wie co może być nie tak niech napisze . dzięki

ps rozpocząłem grę jako goner , latam kariudo jako najsiniejszy statek 12 stacji połaczonych w jedno i główną kwaterę więc nie wiem czy to wszystko co można zrobić w tym modzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pytanie już zadales na forum, dostałem odpowiedź, przeczytaj ją że zrozumieniem jeszcze raz, a nie zakladaj nowego tematu z tym samym pytaniem. To nic nie da, bo bardzo dużo w tej fabułę jest losowe. Ty masz szukać stacji w sektorze Profit Center Alfa, ktoś inny w innym, zależy to od tego co pisalem poprzednio. Ja np. Miałem stację w jednym z sektorów ziemian.

2. Zainstaluj sobie lepiej mapę Scorpa, zaktualizuj dane dla mapy i sprawdź czy nie ma w sektorze jakiejś stacji, której nie znalazłes. Zdaje się że skrypt tej misji tworzy stację gdzieś daleko od środka sektora i płaszczyzny ekliptyki.

3. Posty przeniesione do starego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...