Skocz do zawartości

Zdradzam X !!! - inna gierka


Moskit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

No mam wersje razem z dodatkiem. Gram kampanie amerykańską, zacząłem na Filipinach. Na razie jest ok. Goniłem niszczyciela i dostał torpedą w tyłek 😀 fajnie wyglądają dziury w statkach po uderzeniu torpedy.

Standardowo handlowe idą na dno po dwóch torpedach. Na misji szkoleniowej zatopiłem Yamato. Dostał 10 torped ...

Taa to chyba ciebie gonil ten niszczyciel 😆 Na jakim grasz poziomie trudnosci i czy celowanie torpediami manual czy automat ? Niszczyciele to najgrozniejsze dla podwodniakow statki. Ostatnio tez troche pykam w SH3 w najlepszym modem - Grey Wolves. (tam tez sa dziury po trafieniu torpeda:))

W SH4 nie rozumiem obslugi tego komputera do obliczania i robienia namiarow na cel. Zdecydowanie wole niemieckie lodzie bo tam ten przyrzad jest jakos bardziej intuicyjny.

http://www.thegreywolves.com/ Polecam.

Cytat

Jestem trochę monotematyczny, ale na Steamie pojawiło się demko nowej Cywilizacji. 😀 Ograniczenia obowiązują do 150 tur, średniowiecza i 3 nacje do wyboru. Polecam, wciąga. 😀

O ciekawe. Juz zasysam to demko, zobaczym co przygotowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja czekam na BGO - Battlestar Galactica Online więc X3TC leci do szafy. Tutaj jest strona z trailerem http://www.massively.com/2010/06/12/bat ... rs-litera/ Grałbym jeszcze gdyby nie ten zasięg ataku którego nie można zmienić nie chodzi mi ten od broni tylko jak walczę to za nim moje bronię zaczną strzelać to muszę podlecieć na 10km a to nie jest fajne jak się gra statkami z BSg które mają po 1,5 km a sam bassestar to chyba 4km.

A to wszystko na przeglądarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Civilization V dotarło do moich włości, a ja aktualnie szykuję się do wojny rzymsko-amerykańskiej. Wcześniej pozbawiłem niepodległości ludy Aszanti oraz Chin. Niestety, Waszyngton mi podpadł zabierając stolicę Azteków sprzed mojego nosa, więc trzeba będzie chłopowi utrzeć nosa.

Na horyzoncie czeka mnie także starcie z Dariusem I, władcą Persji, który znajduje się na drugim kontynencie, gdzie - prawdopodobnie - wchłonął jednego sąsiada i mógł od wielu wieków rozwijać się w spokoju. Jego imperium jest całkiem potężne, jednak nie ma takiej siły na tym świecie, aby oparło się słynnym strzelcom narodu rzymskiego. Ave, Cezar!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem Far Cry 2 edycje kolekcjonerską za 50 zł. Co ciekawe, wersja premierowa w sklepie cenega (i tylko tam znalazłem obprócz alledrogo) kosztuje więcej niż kolekcjonerska i to samo z wersją exclusive naceneo i u cenegi to samo. Dziwne nie? Ale nie ma na, co narzekać 😆 . Jak przyjdzieto opiszę wam nieco zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zapodalem sobie Tom Clancys HAWX. Calkiem fajna zrecznoscioowa lotnicza. Kiedys u kumpla gralem w podobna gre na konsoli czyli Ace Combat. Poki co zawieszam gre w X3 do czasu wydania patcha 3.0. Juz na dysku lezy tez Civka 5, ale dosc sceptycznie odbieram to poki co.

Coz jeszcze czeka w kolejca. Far Cry 2, Dead Space, Dead Rising 2. W miedzyczasie nadrabiam zaleglosci w Mafie 2 i AVP 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Dead Space

Jakbyś jakimś cudem gdzieś dostał System Shock 2, spróbuj, nie pożałujesz 😆

Jasne ze znam, przeszedlem swego czasu obydwie gry ss1 oraz ss2. To jeden z kamieni milowych w grach 😀

Swoja droga ... Looking Glass Studios - seria SS oraz Thief. Legendy.

Fajnie byloby gdy jak ukoncza Thiefa 3 zabrali sie za SS3 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po opisie to jest trochę podobne do Galactic Civilizations 2 Władcy strachu. Grał ktoś? Jedna z moich ulubionych strategii turowych. Można tworzyć szlaki handlowe, dyplomacja, wymiana technologii itp. Jest też multi, ale trzeba dokupić dodatki (są 3, jak zwykle nie wydane w naszym "pięknym" kraju), ale prawie cały pakiet (podstawka + 2 dodatki) są dostępne na allegro za niecałe 50 zł. Kiedyś nawet widziałem pełną kolekcję, ale zbyt długo wachałem się z zakupem.

PS. Polscy fani nawet spolszczenie, do niektórych dodatków zrobili 😆 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chyba na odwrot. Cywilizacja to siegajaca daleko wstecz seria gier. Jesli juz kogos interesuje ta seria z perspektywy kosmosu i spraw odleglych to polecam wysmienita jej odmiane o nazwie - Sid Meier's Alpha Centauri. Rzecz dzieje sie juz w czasach po wyslaniu statku kosmicznego na Alfa Centauri w grze Cywilizacja.

Gra jest bardzo rozbudowana i rownie trudna przez co tez nieco na uboczu. Wiele jej cech zostalo przemyconych do dalszych czesci Cywilizacji. Wiadomo, ze w dzisiejszych czasach musi byc wszytsko podane na tacy i latwe by nie zniechecac niedzielnego gracza. Mimo to polecam Alfe Centauri, gra naprawde.

Wedlug mnie najciekawszym jest mozliwosc samodzielnego projektowania jednostek pozwalajacych na tworzenie tysiecy roznych konfiguracji!

http://gry.wp.pl/gry/sid-meier-s-alpha- ... jne,1.html

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=227

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...