Skocz do zawartości

- - - - -

Wypraw ich życia i TP- Iguana

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 HYZIO

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 123 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 26 marzec 2013 - 20:17

Witam to znowu ja z małym problemikiem :

Otóż kupiłem sobie w końcu upatrzony Statek Pasażerski, czyli Iguana od splitów kierowałem się przede wszystkim szybkością statków a Iguana jest najszybsza 308 max . drobne wycieki i pojedynczych klientów tym moim cudem transportuje, ale wspomnianej tytułowej misji kurde jakość nie mogę dostać, pomimo że na statku nic w ładowni niema po za osłonami i uzbrojenie , które jest zainstalowane. Czy da się to wykonać moją Iguaną czy muszę się zapatrzyć w inny TP a jak tak to jaki jak jest min wielkość w ładowni abym dostał tę misje . Dwa jak komputer liczy tych pasażerów bo ciągle widnieje mi 3 a ostatni kurs to było na pokładzie 41 paserów ps. dołączam komunikat . kóry otrzymuje gdy próbuje odebrać misje Wyprawa ich życia

Załączone pliki

#2 Volvez

Kucyk myśliwski

• Gwardia
  • 406 postów
  • LokalizacjaHic sunt leones
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X: Rebirth

Napisano 06 kwiecień 2013 - 00:41

Co prawda nie grałem w starsze od X3:Reunion gry z tej serii. Ale tutaj stawiałbym na zbyt małą przestrzeń ładunkową. Spróbowałbym rozszerzyć ów przestrzeń (jeśli jest taka możliwość) za pomocą pakietów kompresji przestrzeni (dostępne w nowszych iksach w ofertach stacji handlowych oraz dokach zaopatrzeniowych). Jeśli wciąż nie będzie się dało rozpocząć tej misji to spróbuj innym TP (najlepiej większym. W Reunionie Argońskie TP mnie nigdy nie zawiodły przy takich misjach). Mam nadzieję, że pomogłem

#3 HYZIO

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 123 postów
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 06 kwiecień 2013 - 15:59

czyli kupienie drugiego TP bo Splicki Pojazd ma Nierozszerzalną ładownie .

#4 Volvez

Kucyk myśliwski

• Gwardia
  • 406 postów
  • LokalizacjaHic sunt leones
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X: Rebirth

Napisano 06 kwiecień 2013 - 17:33

W późniejszych iXach wszystkie statki mają rozszerzalną ładownię. Nie wiem jak jest u ciebie, więc potraktuj moją wypowiedź jako pomysł, a nie jako pewne rozwiązanie. Możesz spróbować z innym statkiem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych