Skocz do zawartości

Wypraw ich życia i TP- Iguana


HYZIO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to znowu ja z małym problemikiem :

Otóż kupiłem sobie w końcu upatrzony Statek Pasażerski, czyli Iguana od splitów kierowałem się przede wszystkim szybkością statków a Iguana jest najszybsza 308 max . drobne wycieki i pojedynczych klientów tym moim cudem transportuje, ale wspomnianej tytułowej misji kurde jakość nie mogę dostać, pomimo że na statku nic w ładowni niema po za osłonami i uzbrojenie , które jest zainstalowane. Czy da się to wykonać moją Iguaną czy muszę się zapatrzyć w inny TP a jak tak to jaki jak jest min wielkość w ładowni abym dostał tę misje . Dwa jak komputer liczy tych pasażerów bo ciągle widnieje mi 3 a ostatni kurs to było na pokładzie 41 paserów ps. dołączam komunikat . kóry otrzymuje gdy próbuje odebrać misje Wyprawa ich życia

komunikat.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co prawda nie grałem w starsze od X3:Reunion gry z tej serii. Ale tutaj stawiałbym na zbyt małą przestrzeń ładunkową. Spróbowałbym rozszerzyć ów przestrzeń (jeśli jest taka możliwość) za pomocą pakietów kompresji przestrzeni (dostępne w nowszych iksach w ofertach stacji handlowych oraz dokach zaopatrzeniowych). Jeśli wciąż nie będzie się dało rozpocząć tej misji to spróbuj innym TP (najlepiej większym. W Reunionie Argońskie TP mnie nigdy nie zawiodły przy takich misjach). Mam nadzieję, że pomogłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...