Skocz do zawartości

patch 1.3


piotr111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
W dniu 11.03.2013 o 22:56, piotr111 napisał:

Jak odcyfruje bukwy 😁 to wrzuce patch notes.

Wiele nie trzeba było tłumaczyć:

Zmiany w wersji 1.3:

- nowe rozwiązania dla Platform Bojowych gracza w walkach OOS

- pełne tłumaczenie na język niemiecki

- poprawione drobne błędy

Reszta opcji moda TOTT jest taka sama jak w wersji 1.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 10.04.2013 o 16:42, Yacek napisał:

Reszta opcji moda TOTT jest taka sama jak w wersji 1.0

Skoro zmiany są tak niewielkie, to wybór wersji nie robi różnicy. Zainstalowałem TOTT 1.3, a tam znalazłem:

  1. Mini Quest Terrans - zaproszenie otrzymamy przy pierwszym dokowaniu do stacji Terran (chyba był już w wersji 1.2)
  1. Corruption: A Crime Story - zaproszenie po wykonaniu fabuły terrańskiej z podstawki
  1. w Ustawieniach Sztucznej Inteligencji dodano opcję wyłączenia autodestrukcji statków Starożytnych - reputację u Starożytnych należy podnieść na +4

Brak polskiej wersji plików 3249, 3270, 3271

Jest też parę błędów, ale to już inna historia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2014 o 20:14, wazab napisał:

Brak polskiej wersji plików 3249, 3270, 3271

Mam te pliki po polsku więc jak ktoś potrzebuje to mogę podesłać, mail na PW bo robię aktualnie spolszczenie do Combo Moda pod TOTT i akurat już te pliki przetłumaczyłem.

Pod tym linkiem można zobaczyć co Combo mod oferuje niestety po rosyjsku 😛 http://www.des-studio.su/viewtopic.php?t=11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mam taki problem. Mam wersję gry 3.2 (dokładnie 3.2c na Steam) i zainstalowałem TOTT v1.1 i następnie patch TOTT v1.2. Gdy uruchamiam grę, to w menu głównym pokazuje mi się, że mam wersję gry 3.1 a TOTT w wersji 1.3. Ponadto napis TOTT jest na czerwono. Miałem do tej pory tylko jedną sytuację w której gra się crashowała, ale chciałbym raczej nie mieć "rozgrzebanej" gry z modem. Jakieś pomysły dlaczego gra takie informacje wyświetla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie jest bardzo proste:

To co gra wyświetla na ekranie startowym (teksty) pochodzi z pliku 0002-L048.xlm, który znajduje się w katalogu t.

Mod TOTT ma własny plik 0002, w którym dodano informacje o zainstalowanym modzie i jego wersji. Pobierając i instalując tłumaczenie moda TOTT dodałeś również zmodyfikowany plik 0002. Tłumaczenie TOTT powstało, kiedy aktualną wersją gry była wersja 3.1 dlatego taką ci wyświetla. Tłumaczenie zostało zaktualizowane dla TOTT v. 1.3 dlatego mimo iż zainstalowałeś tylko patch 1.2 wyświetla ci 1.3. Napis TOTT jest czerwony, bo tak został sformatowany ten tekst w pliki 0002.

Podsumowując, wszystko jest OK, to co się tam wyświetla nie ma żadnego wpływu na grę, ważne, że ty wiesz jaką masz wersję gry i moda.

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...