Skocz do zawartości

X2 The Threat PL Bez moda a z redTexem ??


HYZIO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem ostatni dwójkę z mojej Antologii i postanowiłem zacząć od trybu symulacji co, by się zaznajomić z interfejsem i w meni poleceń wieżyczki i poleceń dodatkowych znalazłem ReadText , a gry nie modyfikowałem jedne, co to ją zainstalowałem . Czy ktoś miał takie coś , z czym się to je te konkretne redy . Czytałem FAQ i z tego co skumałem Redy występują przy skryptorium lub modowaniu. Gra PL wersja 1.5 Polish z Antologii ( białej ) a tu w tym temacie( http://xudb.pl/topic/2120-faq-x3-ap/page__st__60 ) zdjęcie mojej wersji gier z Uniwersum X żeby nie było pytań o to czy legalna .post-684-0-95663800-1361479148_thumb.jpg

Edit. zrobiłem na chwile przeinstalowanie na wersje angielską i tam redów tych redów nie ma w ich miejscach sa tajemnicze polecenia Gunnery Crews Action Stations [GCGQ] i Advenced informations in ship Names. Oprócz tych dwóch redów zauważyłem w dwa w ustawienie SI w ( trybie Exempl ) dwa redtexty w ich miejscach powinno pisać: Merchant marine transport carrging military personel the ronghout argon space. oraz Resupply tenders carrying munitions to capital ship. mam nadzieje, że porwanie spisałem.

Edit 2 Zrobiłem podobne sprawdzenie z instalacja po niemiecku i tam też zamiast tych komend są te Read Texty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem X2 The Threat ma z Białe Antologii Techlandu Version 1.5 . Po tym jak zrobiłem sprawdzenie na wersji niemieckiej i tam też wyskoczył Te ReadTexty , wróciłem do wersji PL i potraktowałem plik z folderu t metodą z FAQ . Rezultat jest oczywiście taki, że w miejsce owych Readów wskoczył polecenia, które widniały w wersji EN. Nazwy tych plików to 440002, 440003 , 442244 , 445066. gzie początek, czyli 44 zmieniłem na 48 . Oczywiście uznam to za tymczasowe rozwiązanie no, chyba że nikt nie kojarzy tych plików dla naszego regionu, tzn dla PL . Jestem ciekaw czy w innych wersja X2 PL też jest coś takiego czy może te komendy są spolonizowane jak się należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam gry X2, ale wygląda to na to iż spolonizowana została tylko główna gra (główny plik), natomiast pliki dodane patchami nie.

Możesz jeszcze zrobić jedno: pobrać ze strony Egosoftu patch 1.5 i zainstalować. Niby piszą przy nim że jest dla wszystkich języków. No to się przekonamy, jak jest naprawdę.

Wiem że masz już grę w wersji 1.5, ale nie wiadomo jak wydawca ją patchował, Może tu jest błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc X2 PL miałem oczywiście na myśli X2 The Threat w polskiej wersji językowej . Czyli zpatchować z patchowaną grę , ale chyba już to robiłem i zdaje się nie odczułem zmian ,ale mogę powtórzyć zabieg.

LeWaR dzięki za szybką reakcje na prośbę w sprawie pliku , programu w pobieralni mamuta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądałem tematy i rzucił mi się w oczy ten temat "X2 bonus pack - mam kłopoty" była tam mowa o bonus pacu i Yacek wymienił jeden z plików które podałem wyżej ( plik 440003.xml ) i związku tym zastanawiam się czy moje Ready nie były związane z tym Bonus packiem .Yack pisze tam tez "Było kiedyś nieoficjalne spolszczenie BP,.." pytanie jest takie gzie znaleźć te spolszczenie tego BP ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...