Skocz do zawartości

- - - - -

Walentynki

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 nekkoru

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
  • LokalizacjaStolica Śląska!
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 12 luty 2013 - 09:40

Wiem że temat być może ... hmm dość osobliwy, aczkolwiek takowego na forum nie widzę, a 14 Luty coraz bliżej. Obchodzicie w ogóle te "święto", jeżeli tak to jak ? Zabieracie swoją drugą połówkę do kina/restauracji/całonocny maraton łóżkowy, czy może należycie do tych którzy tego dnia drugą (a potem być może i trzecią) połówkę kupują w sklepie, zbierają znajomych i grzeją żołądek wraz z wątrobą?

Ja planów za bardzo nie posiadam, rok temu w drodze pokojowych pertraktacji ustaliliśmy, że walentynki 2013 organizuje ona, gdyż poprzednie (nasze pierwsze wspólne) organizowałem ja (No a jak, równouprawnienie przecież :D). Mimo wszystko miałem coś w zanadrzu na ten rok, jednak ostatecznie nie wypaliło (mianowicie kolacja na środku murawy niedokończonego stadionu śląskiego).

#2 Aldaran

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 146 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 12 luty 2013 - 12:28

Mi jakos nie odpowiada to 'święto' , nie wiem czemu musimy ulegac na siłe amerykanizacji ?
Walentynki,Halloween, miewa sie dobrze u nas ale słowiański odpowiednik tego Noc Świętojanska(Świeto Kupały) to juz nie.
Moze zacznijmy obchodzic Święto Penisa tak jak jest w Japonii lub Ramadan jak to jest w krajach arabskich ?
A co tam ... ;)

#3 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 12 luty 2013 - 16:54

Z dwojga złego wolę już japończyków.

#4 BetonowaAnakonda

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 12 luty 2013 - 18:20

Funny LeWaR strikes again!