Skocz do zawartości

- - - - -

X - Tension oś Fabularna ?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 HYZIO

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 123 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 06 luty 2013 - 14:17

Witam otóż tak po pierwszym uruchomieni X Tension w dzienniku zauważyłem wpis :Found area dominated, by argon co znaczy znajdź strefę dominacji argonu, tylko że Argon Prime to chyba stolica tej strefy, bo tam się zaczyna gra . Czy ten wpis jest jakoś powiązany z Fabuła ,czy dodatek ( X Tension ) ma Fabułę tak jak to było w X - Beyond the Frontier czy składa się wyłącznie z niezależnych od siebie misji. Pytam, bo z tego co widzę w X Tension pilotem jest Brennam, czyli ta sama osoba co w Beyond the Frontier .
(korygowane na http://www.przecinki.pl/analiza )

#2 BetonowaAnakonda

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 06 luty 2013 - 18:22

To oznacza że po prostu znalazłeś się na terenie argonów ^^.

#3 HYZIO

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 123 postów
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 06 luty 2013 - 23:22

Tak to zrozumiałe .Drugie pytanko jak tu jest z cenami, tzn czy są one dynamiczne jak w X - Beyond the Frontier czy stałe jak np. X3 Terran Conflict . Jak w X BF sprzedaje np Cewki energetyczne i trochę poczekam aż ich będzie mało alb wręcz się skończą to, wtedy widzę ze ich cena się zmieni z np 15 do 26 cr a w X3TC ta cena będzie w danym kompleksie stał niezależnie czy będzie ich tam mało czy dużo i che zapytać jak tu jest z tymi cenami ?

#4 BetonowaAnakonda

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 07 luty 2013 - 16:32

Zmieniają się w zależności od ilości towaru w magazynie.

#5 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 07 luty 2013 - 20:55

Cena się zmienia, nawet w TC i w AP itd...

#6 HYZIO

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 123 postów

Napisano 08 luty 2013 - 07:15

hmm wydawało mi się że w TC jak zadokowałem do stacji i czekałem to cena i tak była stała ale może masz racje .

#7 Azakal

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 790 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 01 marzec 2013 - 17:00

We wszystkich grach z serii X ceny są dynamiczne i zmieniają się w zależności od ilości towaru w magazynie. Jeśli zadokowałeś do stacji i czekałeś parę minut to się nie dziw, bo ceny aż tak dynamiczne nie są. Każda fabryka ma określony czas wytwarzania produktu, do tego potrzebuje surowców itp.

#8 Centaur045

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 29 listopad 2013 - 12:10

Jak pamiętam, to ceny były automatyczne. Ale w swoich stacjach trzeba było sobie ustawiać. Daawno w to nie grałem. Ciekawe, czy Ego posiada jeszcze w magazynach wersję angielską Golda. Dla mnie to była fajna ciekawostka zaraz po uwcześniejszym graniu w demo XBTFa z CD Action w roku 1989. Bo w 2002, miałem już Golda w wersjach angl. i niem. Pozdrawiam. :)

#9 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 29 listopad 2013 - 13:38

Każde wydanie zawiera w sobie eng...

#10 Centaur045

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 29 listopad 2013 - 18:24

Nie byłbym taki pewien. Ego wystawiało na początku po niemiecku. Dopiero pòźniej była angielska. No chyba że faktycznie jak mòwisz wersja Golda była zaròwno angielska-będąc niemiecką, jak i na odwròt. To ja wtedy niepotrzebnie od nich kupowałem dwa razy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych