Skocz do zawartości

X - Tension oś Fabularna ?


HYZIO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż tak po pierwszym uruchomieni X Tension w dzienniku zauważyłem wpis :Found area dominated, by argon co znaczy znajdź strefę dominacji argonu, tylko że Argon Prime to chyba stolica tej strefy, bo tam się zaczyna gra . Czy ten wpis jest jakoś powiązany z Fabuła ,czy dodatek ( X Tension ) ma Fabułę tak jak to było w X - Beyond the Frontier czy składa się wyłącznie z niezależnych od siebie misji. Pytam, bo z tego co widzę w X Tension pilotem jest Brennam, czyli ta sama osoba co w Beyond the Frontier .

(korygowane na http://www.przecinki.pl/analiza )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to zrozumiałe .Drugie pytanko jak tu jest z cenami, tzn czy są one dynamiczne jak w X - Beyond the Frontier czy stałe jak np. X3 Terran Conflict . Jak w X BF sprzedaje np Cewki energetyczne i trochę poczekam aż ich będzie mało alb wręcz się skończą to, wtedy widzę ze ich cena się zmieni z np 15 do 26 cr a w X3TC ta cena będzie w danym kompleksie stał niezależnie czy będzie ich tam mało czy dużo i che zapytać jak tu jest z tymi cenami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

We wszystkich grach z serii X ceny są dynamiczne i zmieniają się w zależności od ilości towaru w magazynie. Jeśli zadokowałeś do stacji i czekałeś parę minut to się nie dziw, bo ceny aż tak dynamiczne nie są. Każda fabryka ma określony czas wytwarzania produktu, do tego potrzebuje surowców itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jak pamiętam, to ceny były automatyczne. Ale w swoich stacjach trzeba było sobie ustawiać. Daawno w to nie grałem. Ciekawe, czy Ego posiada jeszcze w magazynach wersję angielską Golda. Dla mnie to była fajna ciekawostka zaraz po uwcześniejszym graniu w demo XBTFa z CD Action w roku 1989. Bo w 2002, miałem już Golda w wersjach angl. i niem. Pozdrawiam. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...