Skocz do zawartości

XTC2.0 - przejęcie statku większego od M3


LeWaR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiem sobie sam:

Q9. Jak przejąć duże statki (M6 i większe)?

A. Potrzeba dodatkowego wyposążenia na statku - Salvage Claim Software. I odrazu kolejne pytanie: "Gdzie to kupić?":

W Teladiańskim Doku Zaopatrzeniowym lub Placówce Wojskowej , w Bazie Pirackiej.

Dostępne jest FAQ dla XTC 2.0:

http://www.thexuniverse.com/threads/23311-The-players-FAQ-for-XTC-2-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeWaR ale SCS mozesz osobno zainstalowac , jeszcze nie dotarlem do tego punktu by to kupic w Placowce Wojskowej.

Jesli jest taka mozliwosc to fajnie , na razie mecze sie by z M5 przesiąść sie na cos wiekszego bo albo reputacja nie pozwala mi kupic cos lepszego ,

albo mi M4 lub M3 'zdobyczne' kasują zanim dotra do najblizszej stacji.

Mam pytanie : Czy w sektorze Gordon rowniez macie 'free ship' M3 przy ktorym stacjonuje inny wrogi mysliwiec ktory po moim przejeciu tego statku

natychmiast mnie atakuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem długo z SCS dostępnym w XTC (w polskiej wersji nazywa się on Oprogramowanie Złomiarza SCS), ale dodałem SCS Suite, bo daje on więcej możliwości, więcej rozkazów i przejmowanie statków, szczególnie masowe, jest znacznie prostsze przy pomocy SCS Suite niż SCS z XTC.

Co do Gordona, XTC dodaje nowe misje - transportu Modułu przechowującego dane. Czasem po dostarczeniu takiego modułu, dostajemy bonus, klient zgłasza się do nas i informuje, że odczytał dane z modułu. Zawierają one współrzędne opuszczonego statku. Podaje nam te współrzędne. Znajdziemy na nich opuszczony statek, ale równocześnie, przy nim pojawią się wrogie statki, które będą nas atakowały. Jeśli uda nam się, to będziemy mieć więcej niż jeden statek opuszczony do przejęcia 😀

Może, właśnie po takiej misji masz ten statek.

Sam XTC generuje też opuszczone statki, jest taka opcja w SI do włączenia. Tu również czasem pojawiają się statki - pułapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...