Skocz do zawartości

- - - - -

własny sektor

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 dominik55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 09 wrzesień 2008 - 10:48

witam ponownie

zgineła mi instrukcja( w formie książeczki którą dostałem z grą ) a nie znalazłem tego tematu na forum , więc mam takie pytanko jak zdobyć własny sektor , znalazłem jeden całkiemn pusty i chciałbym przejąć też piracki sektor , co trzeba zrobić???

#2 El_Dar

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Albion Prelude

Napisano 09 wrzesień 2008 - 10:52

1. można kupić na licytacji (chodzi dokładnie o jeden Aviarance czy jakoś tak) za jakieś 800.000.000,00 Kr
2. Skrypt Sector Takeover
3. Skrypt DeathMach Arena by LV (jako nagroda za wykazywanie się :( )
Oba skrypty dostępne tu

P.S. Instrukcja jest na płycie w formacie PDF

#3 dominik55

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 09 wrzesień 2008 - 14:15

dzięki , ściągnołem , tylko jakie warunki trzeba spełnić ( brak opisu skryptu ) podobno trzeba wyeliminować wszystkie stacje i postawić dok zaopatrzeniowy

#4 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 09 wrzesień 2008 - 14:20

Poczytaj: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php? ... c03059a714

#5 El_Dar

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Albion Prelude

Napisano 09 wrzesień 2008 - 14:35

Generalnie dodam że nie trzeba czyścić całego sektora z tego co pamiętam wystarczy wyczyścić z objawów władzy (stacja handlowa, habitat piratów, węzeł xenonów) i postawić swoją stację handlową jeżeli będziesz miał daną raasę ustawioną na wrogą to skrypt sam zajmie się resztą (wrogie nastawienie wymagane jest tylko na chwilę przejmowania sektora potem można powrócić do przyjaznych stosunków) nie tyczy sie to gołych (niczyich) sektorów tam wystaczy tylko postawić stację

#6 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 09 wrzesień 2008 - 14:40

To ja też jeszcze dorzucę małą uwagę. Można postawić własna stację handlową w np. zniszczonym przez Xenki sektorze bez zmiany opcji Wróg/przyjaciel dla rasy, której jest sektor. Rasa ta nie będzie próbowała nam odbić sektora poprzez wysyłanie swoich sił na naszą SH, a postawienie SH przyspiesza tempo odbudowy sektora. Po jakimś czasie pojawi się też w tym sektorze SH rasy, której jest sektor, wtedy możemy zlikwidować własną SH lub zostawić, nie ma to wpływu na grę.

#7 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 10 wrzesień 2008 - 07:56

U mnie trzeba było wyczyścić wszystkie „czerwone” stacje. W przypadku Mines of Kaderak były to np. pirackie kopalnie...

#8 cybernauta

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów
  • LokalizacjaMare Serenitatis

Napisano 25 październik 2008 - 16:54

To ja się podepnę do tematu.
Mam oczywiście skrypt "Sector Takeover".

Zdobyłem wreszcie własne HQ i postawiłem je w Hatikvath's Faith.
Następnie dorzuciłem tam stację handlową celem przejęcia sektora. Piratów mam ustawionych globalnie na "wróg".
Wszystko zresztą jest tutaj: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php? ... c03059a714
I co dalej? Mimo, że wykonałem wszystko jak w ww. linku nic się nie dzieje. Sektor nadal należy do piratów a mineło już więcej niż kilkanaście sekund (ba, nawet minut). Ta komenda do przejęcia sektora powinna gdzieś się pojawić?

#9 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 25 październik 2008 - 17:00

Po pierwsze, wszystkie twoje obiekty w sektorze, który przejmujesz muszą mieć ustawione wrogie nastawienie do rasy, której sektor przejmujesz.
Po drugie, przejęcie sektora robi się automatycznie. Po kilku, kilkunastu sekundach od postawienie Stacji Handlowej, jak otworzysz mapę sektora zamiast nazwy rasy, do której należał sektor będzie Twoje imię (a raczej imię pilota w grze). Nie ma żadnych fajerwerków, wiadomości itp.

#10 Phalantax

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 25 październik 2008 - 19:58

Prościej: Rozwal wszystko co należy do właścicieli sektora który chcesz przejąć. Potem stawiasz Stację handlową. Wchodzisz w jej opcje i tam zobaczysz jej własne ustawienia co do ras. Ustawiasz która cię ineresuje na wrogą i masz własny dom :unsure:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych