Skocz do zawartości

Wpływ grania na porost włosów ;)


S11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nieświadomie zupełnie stałem się królikiem doświadczalnym w pewnym eksperymencie. Otóż po wczorajszym wieczorze spędzonym w całości nad grą STALKER, cofnąłem się pamięcią do innych wieczorów spędzonych na grach różnego typu, oraz wieczorów nie poświęconych grom w ogóle. Po dokładnym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że granie w gry typowo "męskie", a więc strzelaniny FPP w rodzaju Dooma czy STALKERA, znacząco wpływa na porost włosów 😉 . Dowodem tego jest zwiększony zarost na mojej bródce 🙁 , który po wieczorze spędzonym nad Stalkerem zwiekszył się więcej niż podczas grania w X3, a już bez grania w gry, np. podczas jazdy na rowerze, czy spacerku, właściwie się nie zwiększał w ogóle. Podobny wzrost zauważyłem tylko podczas upojnej nocy w miłym towarzystwie 😉 . Nie zauważyłem za to różnicy w długości włosów na głowie, ale podejrzewam, że ten wzrost jest współmierny do zarostu na twarzy 😎. Czy koledzy mogą potwierdzić moje spostrzeżenia? 😎)) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Masz tu dowód na to, że gry to nałóg który niszczy mózg 😉

Mów za siebie 🙁 . Faktem jest moim zdaniem, że ganianie po mapie z karabinem w wirtualnych dłoniach, w skupieniu i z chęcią walki, pobudza, przydaje adrenaliny, więc może tymczasowo wzrasta produkcja w organizmie hormonu odpowiedzialnego za "męskość". Jak pisałem, temat nie jest skierowany do chłopców w wieku naście lat, chyba że zaczęli się już golić 😉 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mów za siebie 😉 . [...] Jak pisałem, temat nie jest skierowany do chłopców w wieku naście lat, chyba że zaczęli się już golić 🙁 .

Pozwole sobie wtrącić off-topic. Skoro tego nie zauważyłeś, to niestety ci to powiem: Jeśli masz pisać bzdury dla bzdur, to pisz je sobie na kartkach, które później będziesz mógł wywalić, spalić, a nawet zjeść (odradzam), bo zarówno dla mnie, jak i wielu innych osób te tematy są... eh, szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...