Skocz do zawartości

Cheat Script problem

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ulmopl

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • Rasa: Nieznana

Napisano 09 listopad 2012 - 10:23

Witam.

Od lat gram w Eve Online ale postanowiłem za namowa kolego spróbowac swoich sił w X3.

Jestm słowem, wpadła mi w ręce Wasza ukochana gra ale nijak nie potrafie sie w niej jeszcze połapać. Chciałbym poznac ją lepiej i pozwiedzać nieco ale jak to na początku nie wiem nic ;)

Postanowiłem sobie troche pomóc,
Gra ver 2.0 + Rebalance Mod
ściągnąlem plugin manager 2.12 i cheat script do tego LV cheats 1.4, ora cheat colection package.
Zainstalowałem, nazwałem swłój statek wedle instrukcji "thereshallbewings" i nadal tego uruchomic w grze sie nie daje.

Może mi ktos krok po kroku wyjaśnić o co biega ?

Wiem że to ułatwianie sobie ale dopóki nie poznam świata i się nie poczuję w nim jak "u siebie" nie ma sensu kupowac całego kompletu bo i po co ? - zeby na półce stało z resztą ?

#2 sztamka

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 09 listopad 2012 - 13:54

Witaj
W ten sposób to napewno pograsz nie dłużej niż 1h. Na początek radzę poczytać to forum i pograć w czystą grę TC lub Albion Prelude bez dodatków aby zapoznać się z mechaniką gry. Miałem podobnie kiedyś zaczołem grać i nie wiedziałem co i jak a gra wylądowała na rok na półke ale po roku to już inna sprawa :) Więksi spece może doradzą Ci jakieś skrypty i mody dla początkujących ale nie używaj cheatów bo to psuje gre. A Magiczne imie pisze się z wielkiej litery i to nie nazwa statku a imię gracza :)
A na steam gra w dobrej promocji kosztuje 10 eur jak się trafi :)
pozdrawiam i zapraszam do czytania forum i uczenia się gry

#3 ulmopl

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 listopad 2012 - 14:56

Co tu magicznego ? ultra moron z dużej ? ;)

#4 Piteropeter

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 09 listopad 2012 - 17:14

Jeżeli masz AP to masz i TC. To od niego proponuję zacząć przygodę z serią. Gry z tej serii raczej nie przypadną do gustu osobom niecierpliwym, więc jeśli liczysz na nieustającą akcję lepiej odpuść. Jeżeli jednak lubisz te klimaty spróbuj zacząć bez cheatów i bez skryptów. Przeczytaj dokładnie parę razy instrukcje, przejdź tutorial, graj z fabułą, która również będzie cię powoli uczyła zasad wszechświata X, aż w końcu odkrywaj na własną rękę. Pewnie nie raz będziesz musiał zaczynać nową grę, zwłaszcza na początku, kiedy jeszcze nie będziesz wiedział kiedy walczyć, a kiedy uciekać, lub czym jest w stanie zaskoczyć nas autopilot. Gra jest sama w sobie ogromna - rasy, dziesiątki sektorów do zwiedzenia, towarów do wyprodukowania, statków do zdobycia, stacji do postawienia, zadań do wykonania. Jeżeli jednak nawet to przestanie ci wystarczać jest ogromna społeczność modderska i tysiące skryptów/modów. Jeżeli jednak sama zawartość podstawki cię przytłacza i sobie nie radzisz, to gwarantuję że po instalacji modów nie będzie lepiej. Cheaty pozostaw osobom, które reżyserują bitwy, lub przeprowadzają eksperymenty. Zabijają całą przyjemność i nie warto ich używać. Jeżeli jednak po zagraniu zapałasz taką miłością do tej serii jak wiele osób na tym forum, gwarantuję że znajdziesz w sobie tyle zapału, by wytrwać bez ich użycia :)

Powodzenia w gwiezdnych przygodach
Piteropeter

#5 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 10 listopad 2012 - 22:35

Wyświetl postUżytkownik ulmopl dnia 09 listopad 2012 - 14:56 napisał

Co tu magicznego ? ultra moron z dużej ? ;)

Magiczne imię daje dostęp do Edytora Skryptów, dzięki któremu można pisać własne skrypty. Ale to już wyższa szkoła magii.

@Piteropeter - bardzo dobry tekst. Podpisuję się pod nim obiema rencami.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych