Skocz do zawartości

Elite

73 odpowiedzi w tym temacie

#71 Krutek

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaTrójmiasto
  • Rasa: Nieznana

Napisano 16 styczeń 2015 - 21:36

Dla mnie jest znacznie więcej emocji niż w X-ach, być może dlatego, że nie ma opcji LOAD/SAVE.

Każda walka to ryzyko utraty sporej ilości gotówki, mnie już ubezpieczenie kosztuje 50k.

Co trzeba przyznać, gra jest wyważona i grywalność ma bardzo wysoką. Trudno zrobić uniwersalny statek do wszystkiego, miejsca na rozszerzenia wymuszają na nas coś za coś i to również jest duży +.

Ogólnie, gra wciągnęła mnie jak ruchome piaski, jestem na L4 więc hulaj dusza piekłu nieba ;)

LeWaR miałeś rację, że gra ma syndrom następnej misji, następnego USS. ;)

#72 nezumi

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaS-c

Napisano 17 styczeń 2015 - 02:45

Tak to prawda, brak load / save dodaje grze smaczku :)... eh... tez chcialbym placic 50k za polise, teraz moja polisa wynosi jedyne 3.6mln cr i juz raz go stracilem w walce z innym pythonem w walce w strefie konfliktu ale polecialem powiedzmy lekko nieprzygotowany na taka walke :) hehe.

Natomiast grze troszke brakuje, jest mega duzy swiat ale jeszcze malo assetow, gdyby mozna bylo budowac swoje imperium handlowe jak w X-ach to byloby mega mega fajnie.
Brakuje mi tez dronow do zbierania urobku i zbierania cargo, o ile w malych statkach moze nie jest to jakos trudne ale w wiekszych jest to problematyczne sprawiajac ze np. mining jest nieefektywny.

Moze to tez zle przywyczajenie z serii X ale ladownia jedynie do czego jest potrzebna to wylacznie do handlowania, nie mozna tam zapakowac chociazby amunicji, a sa bronie ktore maja jej bardzo bardzo malo np railgun jedynie 38 sztuk,

Mam tez nadzieje tez ze dorzuca jakies nowe moduly do statkow, bo tez nie ma ich jakos mega duzo.

Coz grze jak dla mnie troche brakuje, natomiast pewnie dlatego ze praktycznie wychowalem sie na serii X.... natomiast i tak swietnie sie przy niej bawie a teraz planuje sie przerzucic na cobre / vipera kupic sobie nowe wypasione malowania pirackie do statku i polowac na statki transportowe w systemach anarchistycznych :), albo na piratow w systemach imperium :)

#73 Baddog

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaRybnik
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 05 grudzień 2018 - 07:11

11 grudzień data wydania ostatniego w tym roku a zarazem największego rozszerzenia do ED, niżej link do zwiastunu.
https://www.youtube....eature=youtu.be

#74 facemob

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 118 postów
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X3: Reunion

Napisano 13 grudzień 2018 - 20:02

ehh cos nie mogę się wkręcić w ED :( A zwiastun? Do niczego...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych