Skocz do zawartości

Pytanie nowicjusza


inare
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek witam wszystkich.

Kupiłem x3 tc w koszu w jednym z marketów. Trochę pograłem, poczytałem. Zainstalowałem moda X-tendet, no i pojawiły się kłopoty.

Zacząłem grę Terraninem.

Na starcie dostałem coś co nazywa się Yokochama, z którą nie bardzo wiem co zrobić. Próbuję brać misje, ale one są za krótkie. Zanim się doczołgam do celu, to już jest po ptokach i misja nie udana.

Jak mam tym grać, co robić w grze żeby zarabiać? Na razie latam bez celu i zwiedzam.

Jak mam kupić ogniwa do napędu skokowego, skoro nie mogę zadokować do żadnej elektrowni.

Kiedy próbuję przejść przez jedną z bram, wrzuca mnie z powrotem do sektora z którego chcę wyjść. to błąd gry czy tak ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń moda. Zagraj w czystą grę, naucz się grać, przeczytaj instrukcję do gry.

Ten mod jest dla doświadczonych graczy, nie za bardzo jako początek gry dla nowego gracza.

A to, że cofa cie do sektora, to nie błąd, po prostu nie został jeszcze do gry dodany sektor za bramą. To taka specyfika moda.

PS. Nazywaj tematy zgodnie z pytaniami zawartymi w poście, inaczej trafią one tu: http://xudb.pl/topic/496-jestem-nowy-i-mam-kilka-pytan-prosze-przeczytac-1-post/page__view__findpost__p__6099

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 4.02.2014 o 16:25, chak510 napisał:

Ale nie powiesz skrypty mu się przydadzą które ułatwiają życie ...

Przydadzą, ale o tym co mu będzie przydatne i ułatwi lub utrudni grę zdecyduje sam po pewnym czasie gry. Nie pisze jaki styl gry preferuje (handel, walka, budowa) więc nie ma co polecać mu skryptów, których on może nie potrzebować.

Pogra, nauczy się nowości w grze, będzie wiedział czego mu brakuje, to sam poszuka lub zapyta.

Grał w X3 Reunion, to szybciej pozna nową grę i szybciej przejdzie do skryptów niż ktoś pierwszy raz grający w X-y.

Taktykę nowej czystej gry stosuję zawsze, nawet instalując nowego moda. Dopiero jak wiem "czym to się je" instaluję moje ulubione skrypty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...